Wpis z mikrobloga

@Niedobry
@helga-von-klusken pływa dalej

@michui ugiął się fest, w ogóle śmieszna sytuacja.
Na 5cm przynętę zażarł okoń taki ok 10-12cm. Powoli go podciągałem do góry patrząc czy nie wyjdzie za nim jakiś większy, jak to zwykle bywa. Po prostu chciałem zobaczyć czy są dzisiaj większe w tym miejscu. Nagle #!$%@?ła w niego duża ryba i odjeżdża w siną dal, bo hamulec ustawiony na okonia... dokręciłem hamulec i ciągnę, a tu szczupak świecę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anotherguy: A plecionka jaka? 0,08mm to chyba jak najcieńszy Varivas/Siglon X4, to musiala być niezła jazda. :D
U mnie na kiju do 3g wymiarowy szczupaczek się niestety pod koniec odgryzł :/
@Pantokrator dragon invisible clear, nie mam pudełka już, ale chyba też 4 sploty. Tylko raz straciłem przynętę na szczupaku, malaki raczej się dobrze wcinają a jak się spodziewam większych ryb to montuje stalkę. Ten tu to ewenement. Dopóki świecy nie zrobił to myślałem, że boleń. Chyba nawet nie czuł, że ciągnie linke na początku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anotherguy: Aaaa, ten Dragon. To nawet fajna linka, tylko cholera wie, jakie ona ma parametry (poza tymi stwierdzonymi na oko), bo deklaracje odnośnie wytrzymałości są totalnie z kosmosu, a co do grubości to każdy polski dystrybutor niemalże kłamie :D
Ja bym musiał bez przerwy na stalce łowić, bo nigdy nie wiadomo, czy gdzieś szczupak nie siedzi na tych moich łowiskach, ze 3 obcinki już miałem, stosuję haki bezzadziorowe, by ryba łatwiej
@Pantokrator jaxon tanami, łowię od tego sezonu, urywać, urywałem, ale jeszcze nie musiałem wymienić ze względu na odkształcenie, polecam! Próbowałem też na gotowce z fluo od dragona, ale już po wyjęciu z paczki są ,,posprężynkowane" i nie nadają się do łowienia na lekko :/