Wpis z mikrobloga

Czasami się mówi, że na tagu przegryw i blackpill jest trochę wyolbrzymiona rzeczywistość. Otóż nie, tak naprawdę jest jeszcze bardziej groteskowo, a my nie doszacowujemy tego, co się dzieje w świecie Julek i Oskarków.

Przeciętna Julka jest dzień w dzień obiektem bukkake całych stad samców o wysokiej wartości genetycznej. Oni wręcz toną w spermie. Setki potężnych knag penetrują wszystkie możliwe otwory oraz zagłębienia ciała samicy. W danej chwili bez przerwy ktoś przeżywa orgazm. To prawdziwy koncert pulsujących członków, rzeki nasienia oraz potu.
#przegryw #blackpill
  • 30
To że wąska grupa chadów obsługuje seksualnie szeroką grupę dziewczyn podczas gdy rozległa grupa facetów średnio lub mniej niż średnio atrakcyjnych pozostaje bez dostępu do seksu lub jest to dla nich wybitnie utrudnione to jest prawda i fakt bezsprzeczny. Natomiast to nie jest tak, że laski uprawiają seks codziennie i toną w jakiejś rzece spermy czy coś. Faktycznie wyglada to tak, że taki chad zalicza sobie co tydzień inna laske lub co
@Arkadeus11: A i byłbym zapomniał. Jest jeszcze taka akcja, że typowy chad zmienia sobie dziewczyny jak rękawiczki. W roku może mieć 3 lub 4 dziewczyny plus zalicza sobie jeszcze laski na boku zdradzając swoją obecna partnerkę.
Nic Ci chłopie nie pomoże. Nie ma takich leków. Nawet jakbyś przypadkiem zamoczył, to #!$%@? w głowie nie ogarniesz nigdy. Bałbym się Tobie dać grabić liście w ogródku. Izolacja od reszty społeczeństwa to wszystko co najlepsze dla Ciebie.
@KorwinizacjaPrzelyku: dla mnie możesz siędzie do końca w piwnicy. Jeśli wszystko co w życiu potrafisz to płakać i użalać się nad swoim nędznym losem, bo jakaś dupa nie dała Ci się złapać za rękę to faktycznie piwnica jest dla Ciebie rozwiązaniem idealnym. Gdybyś miał iloraz inteligencji przynajmniej dwucyfrowy wiedziałbyś, że bez baby można wieść całkiem normalne życie poza swoje suteryną. Po 30 Ci przejdzie, trochę dorośniesz, zmienisz postrzeganie na świat, ale
@stuwykopek: nadal łykam tabletki bo dopiero coś koło tygodnia je przyjmuje, u mnie objawy były takie:
Ból pęcherza, swędzenie i szczypanie prącia, piekło przy szczaniu, lekko czerwone plamki na żołędziu.
U mnie powstało to w wyniku nadmiernej potliwości spowodowanej przez otyłość