Wpis z mikrobloga

@skitarii: @Frasad: Ale serio istnieje w lewicowej mowie określenie na identyfikację z helikopterem, był taki lewicowy fanpage na Facebooku, który to potwierdził.
To nie jest pomysł prawicowych żartownisiów, lewica naprawdę coś takiego wymyśliła na serio.
był taki lewicowy fanpage na Facebooku, który to potwierdził.


@milymirek: wiem że to może być dla ciebie szok ale nie wszystko w internecie to prawda. Ten "lewicowy fanpage na Facebooku który to potwierdził" to troll konto.

(lol, że też trzeba takie rzeczy komuś tłumaczyć)
wiem że to może być dla ciebie szok ale nie wszystko w internecie to prawda. Ten "lewicowy fanpage na Facebooku który to potwierdził" to troll konto.

(lol, że też trzeba takie rzeczy komuś tłumaczyć)


@gatineau: A, to jak jesteś w temacie, to podaj nazwę albo link do tego troll konta.
Bo mam problem znaleźć po czasie, ale mi pomożesz i się wyjaśni prosto i szybko. :)
@milymirek: nie jestem, po prostu umiem myśleć. Jeżeli fanpage na facebooku pisze że helikopter to płeć, to jest to troll konto. To naprawdę proste, jak coś jest absurdalne to zakładasz że jest fałszywe albo udowadniasz że nie jest - czyli to jest ten moment w którym ty wjeżdżasz i pokazujesz link do profilu i jego powiązania z lewicą. Przecież to ty cytujesz istnienie tego "kiedyś widziałem fanpage", to ty powinieneś mieć
nie jestem, po prostu umiem myśleć. Jeżeli fanpage na facebooku pisze że helikopter to płeć, to jest to troll konto.


@gatineau: Aha, czyli pisałeś o czymś, o czym w ogóle nie wiesz, jak byś wiedział.
Dobre żarty. :D
Ale fajnie że się po tym przyznałeś, trochę szacun bo lewica tego nie robi z reguły, tylko się wymiguje.

Poziom absurdalności to nie żaden wyznacznik, bo 20 lat temu te dzisiejsze oficjalne naukowe