Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zapomniałem dodać - coś bezpłatnego. Jakiś cieć z ochrony stwierdził że coś co wygląda jak droga publiczna jest własnością prywatną i nie pozwolił zaparkować. No i teraz chciałem sprawdzić czy miał rację czy leciał nie kulki bo szef mu tak kazał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@telemach20: lipa :( nie miałem argumentów żeby go przegadać więc musiałem odpuścić. A jak nie ma jak sprawdzić to go nawet nie obsmaruję po wyjściu.
Zapomniałem dodać - coś bezpłatnego. Jakiś cieć z ochrony stwierdził że coś co wygląda jak droga publiczna jest własnością prywatną i nie pozwolił zaparkować. No i teraz chciałem sprawdzić czy miał rację czy leciał nie kulki bo szef mu tak kazał.


@KliVer: około miesiąc temu były dostępne w geoportalu przez jeden dzień. Wszystkie płatne bazy powinny być świeżo zaktualizowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na stronce urzędu miasta ten kawałek widnieje jako miejski bez użytkowania wieczystego ale nie wiem na ile można temu ufać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@augusto-mises: W sobotę? xD następnym razem nie odpuszczę bo mierzi mnie podejście "jakoś to będzie". Szkoda mi tylko mojego czasu na walkę z wiatrakami. Zawsze tak samo, cieć na pierwszej linii a podstawy i winnych brak...