Wpis z mikrobloga

mirki mam pytanie, może ktoś z #produkcjamuzyki się orientuje w sprzęcie
Pragnę wejść w posiadanie miksera/kontrolera by móc nauczyć się robic skrecze i ewentualnie wykorzystywać ten sprzęt do wystąpień na żywo. Czy Numark jest o wiele gorszy od Pioneera? Bo widzę, że nieraz bywają o połowę nawet tańsze. Jak się ma do tych dwóch marek Kruger&Matz? Bo tez widziałem spoko kontroler za niewielkie pinionszki. Ma ktoś taką zabawkę, poleciłby coś do 600 zł dla początkującego?
#muzyka
SlenderCzester - mirki mam pytanie, może ktoś z #produkcjamuzyki się orientuje w sprz...

źródło: comment_1653784313HQp3wNIFmkg6zCaMBK2PD6.jpg

Pobierz
  • 10
@SlenderCzester: co prawda w produkcji nie siedzę, ale coś tam ze sprzetem miałem w życiu doświadczenia i o ile zarówno Numark jak Pioneer to dobre marki tak Kruger&Matz to chińszczyzna tylko brandowana niemiecko brzmiącą nazwą. I to nawet nie przez niemców ani chińczyków tylko polaków. Mają siedzibę koło Garwolina pod Wawą a firma faktycznie nazywa się Lechpol ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%BCger%26Matz
Równie dobrze możesz iść na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SlenderCzester: do nauki skreczu dla początkującego takiego kontrolera nie polecam... proponuję najpierw zainwestować w taki jak na zdjęciu... a po opanowaniu przejść na coś bardziej wymagajacego... oczywiście musisz dokupić mikser ale do nauki uzywka z dwoma kanałami wystarczy
a na czym polega różnica w jakości? Czas reakcji, nie wiem, wykonanie, spasowanie, wytrzymałość..?


@SlenderCzester: nie wiem jak z czasem reakcji, może się zdarzyć, że chińczyk wsadzi nowszy procesor i będzie nawet szybszy, ale już reszta czyli właśnie wykonanie spasowanie czy wytrzymałość u chińczyka będzie kuleć