Wpis z mikrobloga

@BabaJ: nie mogę z szurostwa i tego przygłupa. Normalni ludzie dowiedzieli się, że jest możliwość zakażenia się ospa odzwierzęca, na która są szczepionki i leki. Ryzyko zakażenia przysłowiowego Kowalskiego w zasadzie znikome.
Krytykant mainstreamowych mediów już zwęszył temat i robi siekę z mózgów swoich widzów, bo jest temat na kanwie którego znowu można straszyc wprowadzaniem zamordyzmu i NWO.
#!$%@? po prostu nie wierzę, że takiemu przeciętniakowi udało się zgromadzić tylu ludzi
@MajorParowa: wiesz, ja go oglądam głównie po to, żeby zweryfikować źródło i zobaczyć jak bardzo wyolbrzymił temat, zmanipulował czy przekręcił na korzyść swoich teorii z dupy Zwykle wtedy kiedy jestem sama w domu przy sprzątaniu czy gotowaniu. Kilka razy włączyłam go kiedy mąż był w domu.Na żywo widziałam jak pier.dolrnie grubasa podnosi ciśnienie normalnej osobie :) No małpia ospa-temat jak złoto, już jest 6 filmów a jeszcze nawet nie ma pacjenta
@BabaJ: Ostatnio włączyłem jakiś jego losowy film aby sprawdzić czy faktycznie schudł i przez tą chwile zdążył wspomnieć o słynnym cytacie z gry "Here we go again" ( ͡° ͜ʖ ͡°)