Wpis z mikrobloga

Zrobię sobie tutaj wpis bo #czarno a bawi mnie romantyzowanie korwina i kiedyś sam tkwiłem w tej pułapce:

Jak ma być dobrze w tfu demokracji, kiedy głos człowieka który przez całe życie obraca milionami, skończył studia, był pracownikiem naukowym, zakładał swoje biznesy, pisał i wydawał książki które rozchodziły się w ogromnym nakładzie, jest wart tyle ile bezrobotnego, ciągnącego socjal lewaka?


#korwin #konfederacja #bekazpisu #bekazlewactwa #wybory


@kacpperos: Z drugiej strony jak ma być dobrze jak denialista naukowy pierdzielący bzdury na chłopski rozum ma takie poparcie? Mam przypomnieć tezę korwina jakoby wdychanie smogu było zdrowe? Albo, że antropogeniczne zmiany klimatu takie fajne bo "ja to w w sumie lubię jak jest ciepło"? Albo jak wyzywał ogólnie naukowców od debili?

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
Kryspin013 - Zrobię sobie tutaj wpis bo #czarno a bawi mnie romantyzowanie korwina i ...

źródło: comment_1654071593jTdBZWtKXz9UlHk5u21IuY.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Duże poparcie to ma Kaczyński, jest dobrze?


@kacpperos: wybór miedzy rozwolnieniem a sraczką

Mieszkańcy Krakowa może niech się wypowiedzą, bo żyją najdłużej statystycznie w Polsce


@kacpperos: gratuluję popierania akademii chłopskiego rozumu.
  • Odpowiedz
Z drugiej strony jak ma być dobrze jak denialista naukowy pierdzielący bzdury na chłopski rozum ma takie poparcie? Mam przypomnieć tezę korwina jakoby wdychanie smogu było zdrowe? Albo, że antropogeniczne zmiany klimatu takie fajne bo "ja to w w sumie lubię jak jest ciepło"? Albo jak wyzywał ogólnie naukowców od debili?


@Kryspin013: Tylko, że Korwin we wszystkich sprawach politycznych ma rację, a naukowcy to są debile, a poza tym są opłacani
  • Odpowiedz
Tylko, że Korwin we wszystkich sprawach politycznych ma rację


@Jah00: Co? Widziałeś jego twittera kiedykolwiek? xD

a naukowcy to są debile, a poza tym są opłacani przez koncerny i grupy wpływu.


@Jah00: Przez chwilę myślałem, że to niezbyt wyrafinowany bejt ale potem zajrzałem w notatki o tobie. Trzeba być nieźle odklejoinym by nie zauważyć w ilu sprawach konfederacja się myliła i jakie fikoły wali xD

https://www.wykop.pl/link/6549039/#comment-103146761
https://www.wykop.pl/link/6291495/#comment-96818551
https://www.wykop.pl/wpis/59851077/#comment-212458321
https://www.wykop.pl/link/6258629/#comment-95968899
Kryspin013 - > Tylko, że Korwin we wszystkich sprawach politycznych ma rację

@Jah0...

źródło: comment_1654074843qENyBRsp4oFqfeEM1uIbvn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Trzeba być nieźle odklejoinym by nie zauważyć w ilu sprawach konfederacja się myliła i jakie fikoły wali xD


@Kryspin013: Niestety nie znam ani jednego takiego przypadku. Serio podaj choć jeden przykład. Może przyznam ci rację.
  • Odpowiedz
Korwin nigdy nie ma racji


@BajaScorpions: No niestety ma, niestety ma. Każdy człowiek umiejący odsunąć na chwile emocje i pomyśleć przyzna mu w prawie wszystkich sprawach rację, bo to jest żelazna logika, gdzie dwa i dwa musi dać cztery. Po prostu i zwyczajnie. Korwin myli się jedynie w przewidywaniu przyszłości, bo przewidzieć przyszłości się nie da, więc nie można mu tego mieć za złe. Poza tym to nic nie zmienia. Liczą
  • Odpowiedz
To może zagramy w grę, co? Na każdy mój przykład ty rzucasz kontr przykład gdzie mieli rację.

Zaczynam: pierwszy z brzegu czyli czucicie konfiarzy na Ukraińca, który się okazał być polakiem z katolickimi tatuażami


@Kryspin013: Ale po co grać, skoro we wszystkim mieli rację?

To co podałeś to jest wydarzenie, a nie pogląd polityczny. Nie będzie nad tym wydarzeniem głosowania w sejmie, bo jest to sprawa policji. Wy nawet nie rozumiecie
  • Odpowiedz
To co podałeś to jest wydarzenie, a nie pogląd polityczny. Nie będzie nad tym wydarzeniem głosowania w sejmie, bo jest to sprawa policji. Wy nawet nie rozumiecie na czym polega polityka. Dlatego można wami tak łatwo manipulować, bo kierujecie się wizerunkiem i opiniami "mądrzejszych", a nie ideami, które mają określać zasady działania państwa.


@Jah00: przecież te miernoty zwoływały konferencje prasowe i naciskali na organy państwa by coś z tym zrobili. To
  • Odpowiedz
@Kryspin013: No nie, konferencje to jest marketing polityczny i są dla wyborców, a nie instytucji państowych. A organa państwowe muszą działać sprawnie i winni powinni być sprawiedliwie osądzeni, niezależnie od narodowości czy wyznania, ja się z tym zgadzam.

Co do głosowań to jest kolejna rzecz, gdzie jesteście za głupi by zrozumieć. Jeżeli ustawa zawiera punkty, z którymi się zgadzasz oraz punkty z którymi się nie zgadzasz to musisz wybrać mniejsze zło,
  • Odpowiedz
Co do głosowań to jest kolejna rzecz, gdzie jesteście za głupi by zrozumieć. Jeżeli ustawa zawiera punkty, z którymi się zgadzasz oraz punkty z którymi się nie zgadzasz to musisz wybrać mniejsze zło,


@Jah00: dlatego właśnie częśc konfy zagłosowała za a część konfy zagłosowała przeciw? Tak bardzo mają rację, że sami sobie zaprzeczają?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: To są niuanse, to są akcenty. Nikt sobie nie zaprzecza, wykazałem wyżej że wszyscy mają rację. Mówiłem, że za głupi jesteś by to zrozumieć.
  • Odpowiedz
Mieszkańcy Krakowa może niech się wypowiedzą, bo żyją najdłużej statystycznie w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kacpperos: Jak to powiedział kiedyś Pan z muszką: "Ja i pies mamy statystycznie po 3 nogi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym:

Błędem jest traktowanie smogu jako głównej przyczyny zabijających nas chorób układu oddechowego. Najważniejszym czynnikiem jest palenie tytoniu - podkreśla profesor Bogdan Wojtyniak, współautor raportu z
  • Odpowiedz