Wpis z mikrobloga

Mircy, co robić. Moja babcia zażyczyła sobie mikrofalówki, wybór padł na ME83X-P, niestety pod moją nieobecność kurier po prostu zostawił sobie paczkę pod drzwiami. Ta ją sama odpakowała nie zwracając na to szczególnej uwagi, ale po mojej bliższej inspekcji widzę że jeden róg jest centralnie uderzony, plastik jest wgnieciony, cały panel jakby fabrycznie dziwnie spasowany, górna blacha mocno się wciska i co najważniejsze, po prawie całej długości dolnej listwy odchodzi już fabryczna emalia, było jej trochę w worku z mikrofalą, widzę że teraz nawet pokruszyło się trochę na stół. Co mi zostaje - zwracać ją? Czy zgłaszać że uszkodzona i na reklamację? Dodam że pudełko z zewnątrz nie wyglądało najgorzej, natomiast dolne styropiany w czterech rogach pęknięte - skoro paczka już przyjęta to chyba nie ma co się teraz kopać z kurierem, nie?
#rtveuroagd #agd #samsung #zwrot #reklamacja
  • 8
@Norskee: @Vadzior: a jakieś pomysły które nie skończą się lataniem po sądach? Chłopaczek widać podpisał się sam, co zresztą słyszałem że zdarza się nagminnie, więc teraz tylko chodzić i sobie udowadniać czyja racja. Czy jak ją po prostu zwrócę korzystając z tego prawa 14-dniowego zwrotu to będą jej robić dokładną inspekcję? Teraz znowu jeśli zgłoszę z reklamacją to sklep może zacząć że skoro przyjęta paczka, to trzeba było ją dokładnie