Wpis z mikrobloga

#metal #deathcore #deathmetal
#cultowe (883/1000)

Hater - Redemption z EPki pt. Navel String (2015)

Kapelę pokazał mi kiedyś kolega, który jest znawcą takich nowoczesnych ciężkawych rzeczy, zatem wziąłem w ciemno :)

Nie zawiodłem się, bo o ile "klasyczny" - jeśli tak można powiedzieć - deathcore jest dla mnie męczący (to że jest na ogół wtórny nawet mniejsze znaczenie ma), o tyle tu jest bardzo dużo przestrzeni, średnich i wręcz ślamazarnych temp (choć nie cała EPka jest tak wolna jak ten tu numer). Poza tym materiał przepełniony jest jakimś takim dziwnym klimatem, jakby blackmetalowy nastrój w tym wszystkim się unosił.

Btw - kapela to włosko-amerykański projekt, wiadomo mi o tej EPce i o rok młodszym długograju, który też mi się podobał i też już lądował pod tagiem.

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
cultofluna - #metal #deathcore #deathmetal
#cultowe (883/1000)

Hater - Redemption...