Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z piosenek o #warszawa, czy to Niemen, czy Fogg, czy teraz #sanah, porównywanie tego miasta do jakiegoś eldorado i cuda na kiju xD

Prawda jest taka ze to jedno z najbrzydszych miast w #polska, nie umywające się do takiego #krakow z metropoli czy #torun chociażby z mniejszych miasteczek. Pełno żuli, meneli, a na dodatek kibiców Legii xD

Takie z tego eldorado ze każdy debil tam ciągnie z myślą iż złapie pana Boga za nogi po samej przeprowadzce do stolycy xD

#takaprawda
Zoriuszka - Wieczna beka z piosenek o #warszawa, czy to Niemen, czy Fogg, czy teraz #...

źródło: IMG_2049

Pobierz
  • 82
@Zoriuszka

Prawda jest taka ze to jedno z najbrzydszych miast w #polska, nie umywające się do takiego #krakow z metropoli czy #torun chociażby z mniejszych miasteczek.


Prawda jest taka, ze to Kraków to najgorsze miasto do życia na co dzień i wypada blado w porownaniu nie tylko z Warszawa ale i pobliskim Ślaskiem, gdzie może i komunikacja miejska jest gorsza ale przynajmniej drogi lepsze I bardziej zielono niż w Krakowie.

Wieczne
@swiadomy_anakolut: I zapytaj połowę z tych cymbałów co kupili płytę to ci powiedzą, że tekst napisała Sanah...
Tak samo ostatnio wydane jakieś przeróbki disco Krawczyka, itd...

Ukradli moje audi

Ukradli moje audi

Ukradli moje audi

Ukradli moje audi


Oo, ale jazz!

Hardkorowo pada deszcz

Tak na maksa wieje też

Ja łagodnie uśmiechnięta

Błyska gdzieś

Na mej dłoni czuję dreszcz

Moje oczy błyszczą też

Ja łagodnie uśmiechnięta


No #!$%@? hity inteligencji
I zapytaj połowę z tych cymbałów co kupili płytę to ci powiedzą


@jack_: Ciężko, bo nie mam do nich numeru ani maila. Sam nie mam płyty, ale za to wiem, że była z tekstami znanych poetów, bo to był wielki hit i wszyscy o tym gadali.
@jack_: Dobry tekst. O #!$%@? ci chodzi? Porównaj do grafomanii Jacka Cygana piszącego dla 80% sceny pop w Polsce xD Poezja ma w prosty sposób opisywać trudne problemy, a nie w skomplikowany sposób opisywać proste jak to u polskich tekściarzy jest. Nawet Sanah wypada na ich tle po prostu bardzo dobrze - to nie znaczy, że jest dobrą tekściarką, ale mając taki punkt odniesienia jaki mamy w Polsce, to trzeba być
@warrengda: To ja też zostaje tekściarzem.
Ukradli tobie audi
Ukradli tobie audi
Ukradli tobie audi
Ukradli tobie audi
Oh, Oh, Oh, Oh
Ukradli tobie audi
Ale jazz
Ukradli tobie audi
Ale jazz

Tadam!

To już to video jest lepsze
jack_ - @warrengda: To ja też zostaje tekściarzem.
Ukradli tobie audi
Ukradli tobie a...