Wpis z mikrobloga

@Mescuda: #!$%@? jak to jest możliwe... 10 lat nie oglądałem spidermana 3 wczoraj sobie włączyłem bo nie było co oglądać a tu nagle mem z dokładnie tą sytuacja o której zupełnie zapomniałem :|
@Henrietta_Paczelokowska: No normalnie, fryzjer jest jak pies. Jak się wybrało jednego, to się już go nie zmienia, przychodzisz po 3 tygodniach, on się cieszy, po 3 miesiącach, on nadal się cieszy, ale jak go zdradzisz raz to pamięta długo. Rozumiemy się bez słów, wizyta o 11, on już wie ze będę o 10:30, cola z lodówki już czeka. Wie czy mam ochotę na smalltalk, czy w ciszy ma robić swoją robotę,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: ja w dzieciństwie chodziłem do takiej Grażyny, w końcu poszedłem do kogoś innego i do dziś chodzę. Raz za namową różowej poszedłem do barbera i wstyd mi było wrócić do swojego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja znam przypadek gdzie wszędzie się tą empatią chwaliła, a laska miała literalnie #!$%@? na każdego z kogo nie ma w danym momencie korzyści.


@F1A2Z3A4: Kobieca empatia, to tak jak lewicowa empatia - współczucie wyłącznie do samego siebie, i całkowity brak zrozumienia kogokolwiek innego niż siebie. xD

Cały wątek o lewicowym niezrozumieniu prawicy warto poczytać:
https://www.wykop.pl/wpis/54382319/4konserwy-konfederacja-polityka-prawica-nie-myli-s/
milymirek - > Ja znam przypadek gdzie wszędzie się tą empatią chwaliła, a laska miała...

źródło: comment_1654185678Oywj5eYPRQ3gQ9Q2OlUgBS.jpg

Pobierz