Wpis z mikrobloga

Chciałbym trochę zmienić swój image, ujednolicić być może, miałoby to służyć poprawie mojego PR i ułatwieniu zdobywania nowych klientów.
Niestety nie mogę się zdecydować w jakim kierunku pójść, myślę o perspektywie 2, 5, 10 lat
Jak myślicie, od czego powinienem zacząć planowanie nowego wizerunku swojej marki osobistej żeby podnieść swoją wartość na rynku?

#publicrelations #wizerunek #markaosobista #pr #image #biznes #it #januszebiznesu #rozwojosobisty #marketing
  • 5
@MilionoweMultikonto: Napisz coś więcej o tym co robisz i jaki masz dotychczasowy wizerunek, jakie są trendy wśród konkurencji, w jakiej branży, jest od kuja zmiennych, napisałeś tak ogólnie, że ciężko konkretnie doradzić, natomiast wiem jedno w ciemno- żaden wizerunek nie przebije charyzmy i na tym się skupić, nie powielać trendów w ciemno i nie słuchać randomowych ludzi z neta xD
@MilionoweMultikonto: Nie znam się na PR, ale może spróbuj tak jak z każdym produktem - weź sobie lean canvas i zdefiniuj segmenty klientów, wczesnych adapterów, ich problemy, istniejące alternatywy, i tak dalej. To ci też pomoże ubrać w pewne ramy tę perspektywę czasową która cię interesuje. Potem zbuduj wokół tego narrację, np. według schematu story brand Donalda Millera. I tyle. Pamiętaj że to nie twój wizerunek jest tutaj motorem, tylko pewien