Wpis z mikrobloga

@Hrabia_Horeszko No wymieniłeś moje ulubione ambergold i ośmiorniczki. Ambergold to śmierdziało przekrętem na kilometr, ale wiadomo, że polaczki oszczędności życia wrzucą na lokatę do firmy z wątpliwą renomą, bo dają wincyj niż banki. Możecie mówić co chcecie, ale każdy przeciętnie inteligentny jegomość wyczuje jakąś lipę, jeśli banki wkoło dają 2-3 razy mniejszy procent na lokacie. No ale nie łasy na kasę robak, czyli dzisiejszy elektorat PiSu.

Ośmiorniczki? #!$%@? mordo, polityk zjadł kolacje
Ja #!$%@? #!$%@? co za mentalność niewolnika, jak można chcieć być okradanym przez kogokolwiek, nic dziwnego ze w tym kraju jest taki burdel od wielu lat jak sie na to godzicie. I jeszcze ta ilość plusów tego niewolniczego wpisu ()
@Pitu33 tak to jest jak trzeba urabiać potencjalny elektorat a od 7 lat nie są w stanie sensownych propozycji programu wyborczego przedstawić. To teraz będzie "już wolałem jak PO kradło niż 8nflacja PiS". Dwie gówno siebie warte partie
@Pitu33 Chyba nie rozumiesz ironii płynącej z tego wpisu, bo z niewolnictwem nie ma nic wspólnego. Pewnie, że nie chce być okradany, ale w tym kraju jest tak, że władza, jakakolwiek by nie była, to prędzej czy później zacznie każdego z nas łupić.