Wpis z mikrobloga

Dlaczego do #!$%@? nędzy nie mogę opłacić zamówienia w sklepie #apple ? Trzy karty, dwa banki zalogowany / niezalogowany, adresy do faktury inne niż te do wysyłki, (takie same też nie działają), dane na kartach zgodne z danymi do wysyłki/faktury, limitów nie ma. Złożyłem już z 10 zamówień i wykonałem blisko 100 prób w każdej możliwej konfiguracji. Żadna płatność nie przechodzi... Jakieś pomysły? Zaczynam tracić cierpliwość #iphone
  • 13
@eMaciek: zarówno w apstore w telefonie jak i na stronie (w różnych przeglądarkach, na macu i na windzie) przechodzę do płatności aliora/mbanku. Potwierdzam w apce mobilnej płatność z różnych kart (w tym kredytowa) i... no i widzę przez moment, że status zamówienia w zmienia się na "Otrzymaliśmy informacje o Twojej płatności i przygotowujemy zamówienie" a po dwóch minutach status wraca do pierwszego kroku i każe powtarzać płatność ;] Kasa rzecz jasna
@mcstefan: @EvineX: Dzięki, rano zeszła płatność z jednej z kart także chyba jest już ok :)

Mam jeszcze pytanie, może będziecie w stanie podpowiedzieć bo ja kompletnie zielony i technologicznie do tyłu jakieś 8 lat... Czy taki powerbank https://e-baseus.com/product-pol-3775-Baseus-Adaman-Power-Bank-20000mAh-Quick-Charge-3-0-Power-Delivery-3-0-SCP-5A-22-5W.html plus ładowarka 20W od apple i kabel z pudełka 13 mini zapewni mi szybkie ładowanie zarówno z sieci i powerbanka? Czy muszę kupić na przykład inny kabel?