Wpis z mikrobloga

Kupiłem GloomHeaven Szczęki Lwa. GRA WYMIATA. Na podium razem z Talizmanem z dodatkami!
Jednak ma minus że posiada tylko jedną planszę i jedną paczkę naklejek. Gorzej jest w Pandemic Legacy.
Czy spotkaliście się z innymi grami "jednorazowymi" ? Mam nadzieję że to nie będize nowy trend by zwalczyć odsprzedaż gier...
Dlatego wrzucam mapę miasta i "naklejki". Polecam wydrukować i nakleić sobie na własnej kartce a nie mapie z pudełka.
Albo wydrukować sobie "naklejki" i przy pomocy masy mocującej "naklejać" na mapę by się ona nie zniszczyła :)

#grybezpradu #planszowki #gloomhaven
Niebadzlosiem - Kupiłem GloomHeaven Szczęki Lwa. GRA WYMIATA. Na podium razem z Taliz...

źródło: comment_1654254214PfmRkJ32SeIk2WDH70eMMY.jpg

Pobierz
  • 15
@vateras131: Nie jest skomplikowana! Mi siębardzo kojarzy z Divinity Original Sin 2 albo innymi RPGami. Jak grałeś w nie na kompie to bez problemu wskoczysz na planszówką wersję. Gra jest prosta i co najważniejsze tłumaczy wszystko po kolei.
Pierwsze 5 sceanriuszy to w sumie tutorial. Co mapę dochodzą nowe mechaniki by nie rzucać gracza na głęboką wodę! Dopiero w drugim scenariuszu dochodzą takie mechaniki jak zbieranie złota, pułapki czy umiejętności potworów.
@inny_89: @enzojabol: No mi też się Talisman bardzo podoba, bez dodatków trochę bardzo losowy jest większością postaci ale z dodatkami o panie wyborów masę :D Tylko potrafi być bardzo przekombinowany typu
1 ruszasz się śmiercią, zdarzenie wiec obrób znacznik, zdarzenie wiec talia proroka czy tam omenów, zdejmij w tej krainie 10 znaczków, użycie czaru wiec dociagasz to i tamto dopiero przechodzimy do rozpatrywania kart a że gośc ma 10 przedmiotów