Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: jak się nie wychylisz żeby zajrzeć do pisuaru użytkownikowi to niczego nie zobaczysz.
Regulaminy na basenach zazwyczaj wyłączają z restrykcji płciowych osoby do pewnego wieku. Widziałem 16 i 18 lat jako granicę.
Widziałem większy problem ostatnio, ojca przypiliło, a był sam z córką, zasiadł na tronie, a córka stała i czekała. Ja bym na jego miejscu wsadził ją do kabiny i kazał tam czekać i poszedł do drugiej.
@Itslilianka: I co niby ten facet zobaczy w damskim kiblu? Kobiety siedzą w kabinach i mają się oburzać jak będzie facet widział jak myją ręce w łazience czy co? W męskim córka może napatrzeć się na fiuty sikających w pisuarach.
Czy mała dziewczynka narażona na widok benka?


@Itslilianka: mowa o tej samej dziewczynce ktora za parenascie lat bedzie na imprezie chapac karuzele pytongow oddajac tylko dzwieki ''błebłebłebłebłe''?
@moll: tak, ale mówię są te toalety dla matek z dziecmi te przewijaki w toaletach dla niepełnosprawnych nie powinny mieć miejsca w ogole, własnie często gęsto jest tak ze jest to rozłozone i nikt tego nie składa bo pewnie wiekszosc ludzi nie wie jak wiec jestem raczej za ta opcją zeby jednak te przewijaki byly TYLKO w toaletach dla matek z dziećmi.