Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, mam pewny problem mianowicie jestem szczęśliwym posiadaczem uzależnienia krzyżowego od alko + stimy, jestem już trzeźwy 3 rok i nie mam pojęcia z jakiego powodu zrobił mi się #!$%@? nawrot, 5 dzień śni mi się mef i wóda, #!$%@? chodzę niesamowicie, już nie wspomnę o braku apetytu, suchym kacu i ucisku w klatce piersiowej. Jest na sali jakaś doświadczona osoba i ma pomysł jak to skutecznie zbić ? Nic mi się w życiu ostatnio nie posypało wręcz przeciwnie ciągły progres, zmartwień żadnych nie mam a na balety żadne nie chodzę więc z alko czy z prochami doczynienia nie miałem, więc nie mam #!$%@? pojęcia z jakiego powodu ten syf mnie dopadł.
#alkoholizm #narkotykizawszespoko
  • 19
@uliczny_kronikarz: Imho jednak coś cię straszy przyjacielu. Wisi nad tobą jakiś prawdziwy, lub tylko wyimaginowany, toporek i to cię spina. Sprawdź co to jest, przetnij węzeł bez względu na cenę, a nawrót zniknie.
No i idź na meeting. Może jak zaczniesz coś gadać, to znajdziesz to, co cię dociska do ściany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uliczny_kronikarz: sporo ludzi, w tym także ja, podchodzą do tego sceptycznie, ale myślałeś nad waloryzacją CBD? Żadnych psychoaktywnych działań nie ma, ale ma łagodzić niby stany lękowe i odprężać. Sam mam problem z alkoholem z którym zaczynam właśnie aktywnie walczyć no i próbuję właśnie z CBD, zobaczymy co z tego wyjdzie po kilku miesiącach ¯_(ツ)_/¯