Wpis z mikrobloga

via Android
  • 365
@Azerbejdzanski nie wiem, mam pewne doświadczenia związane z kościołem. I parę razy zostałem pozytywnie zaskoczony. Ett. Temat nie dotyczy pedofilii, nie rozumiem dlaczego to mieszasz.
  • Odpowiedz
@Azerbejdzanski: sam jestem ateista i antykatolem przeżartym nienawiścią do kościoła ale nigdy nie przyszło by mi do głowy żeby karać zabytkowe budynki. Sam lubię zwiedzać kościoły bo często są piękne. Są skarbnica wiedzy o uwczesnym świecie.
  • Odpowiedz
i pedofilii


@Azerbejdzanski: to cerkiew a nie katolicki kościół. Batiuszka (ukrainski ksiadz) nie ma powodu by byc pedofilem bo najczesciej jest zonaty i ma wlasne dzieci wiec w przeciwienstwie do katolickiego kleru wiec normalnie, a nie w sposob zastepczy zaspokaja swoje potrzeby seksualne.
  • Odpowiedz
Kacapy to terroryści.


@skipp: tak, ale się zorientowali co zrobili i w sposób typowy dla siebie oskarżają innych - onuca z Konfederacji powiela raszystowski komunikat:

Naziści i sataniści ukraińscy podpalili największą drewnianą cerkiew (XVI w.) na Ukrainie, w Swiatogorsku. Tyle zostało z Domu Bożego. Wiadomo , że @ZelenskyyUa nienawidzi chrześcijaństwa.
  • Odpowiedz