Wpis z mikrobloga

Żeby zrozumieć stosunki w Ekipie WK wystarczy obejrzeć kilka ich filmów, na przykład rozrywkowych, gdzie grają w gry wymagające wiedzy podstawowej. Szybko okazuje się, że Ponczek i Saker mają jakąkolwiek, Owca to pocieszny przygłup z ADHD, a Robur to po prostu przygłup. Jak się zagłębić w odmęty ich twórczości i nawet tu na mirko to można odnaleźć starożytne wpisy o tym jakie to orły były w szkole. Także pewne insynuacje snute na mirko ostatnio to nie tak daleko od prawdy leżą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poncza trzyma firmę za ryj: prawnie, księgowo, kadrowo. Saker operacyjnie i produktowo. Owca przewala złom i kartony. Roburowi daje się grać w gry by nic nie zepsuł.

Także nie dziwcie się radości chłopa z mentalem dziecka "po wygranej" i radości jego ziomków - tu szanuję, dbają o swojego podopiecznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #highleague #warszawskikoks
  • 17
@zdrajczyciel: to nie bait. Znam dużo ludzi co w szkole 5 i 6 a w życiu to totalne dzbany i na odwrót. Ja się męczyłem w szkole bo mnie w #!$%@? nie interesuje to czego chcą bym się uczył. Miałem 2 z historii bo musiałem się uczyć czegoś o 1 wojnie światowej chociaż o starożytnym Rzymie czy Grecji bym mógł sam nauczycielke uczyć, ale tego nie ma w szkole. Jeżeli dla
Miałem 2 z historii bo musiałem się uczyć czegoś o 1 wojnie światowej chociaż o starożytnym Rzymie czy Grecji bym mógł sam nauczycielke uczyć, ale

@emdope16: Jako człowiek znający 3 doktorów i 1 profesora nauk historycznych powątpiewam w rzetelność drugiej część zdania.