Wpis z mikrobloga

@Lolek222: mówisz o agresji? wiesz on musiał już mieć problemy z agresją przed sterydami, zresztą sam mówił, że wali tylko teścia
ale mam podobnie, jedyna moja obawia przed wejściem na teścia to właśnie, że nie będę się kontrolował bo mam czasami z tym problem. chociaż już jest lepiej niż kiedyś zdecydowanie, z wiekiem i sprawami karnymi człowiek się uczy kontrolować swoje czyny ehh xD
@kapustka_kiszona: @Farenhejt: Tak też się cykam zawsze byłem spokojny ale od kiedy ćwiczę te 2 lata to widzę że mi się charakter zmienił bo nieźle #!$%@?.Czuje ten cholerny testosteron o wiele bardziej niż przedtem dlatego chyba wolę nie ryzykować.
Mówią że siłownia zmienia ludzi nie wierzyłem w to dopóki sam tego nie odczułem.
Cieszę się że sam nie jestem.
@Lolek222: dla mnie generalnie walenie teścia przed 40 jak nie startujesz w żadnych zawodach to głupota. W starszych wieku można jakieś mniejsze dawki, dla lepszego samopoczucia i przedłużenia ,,młodości" jak stary zalecki
@Lolek222: jak już wbijać to chyba najlepiej długie estry teścia, przynajmniej takie rady zawsze słyszałem ale więcej ci nie doradzę bo #!$%@? się na tym znam.
ja sam pewnie niedługo wlecę bo schudłem i wyglądam jak szczypior (82kg obecnie) a trening siłowy mnie już nie rajcuje od dawna, chce spróbować boksu a chciałbym z 90-95kg mieć bo tyle miałem jak ćwiczyłem i najlepiej się czułem
akurat żeby jeszcze na drążku poćwiczyć
@kapustka_kiszona: Jak weźmiesz teścia raz to już trzeba go brać do końca życia bo się rozpieprza swoją naturalną gospodarkę hormonalną i jądra już nigdy nie będą prudukować tyle teścia co przed braniem. No chyba, że jesteś już po 40stce i masz dzieci to w sumie nie ma czego żałować.
Wg mnie trzeba być tępakiem żeby ładować sterydy jak wystarczą odżywki, dieta i dyscyplina żeby zbudować fajną masę mięśniową.
Tylko, że większość
@ssehflodur: Ten typ to ulana świnia
@dopeboiYSL: każdy wie na wypoku, że jesteś skończonym idiotą . Nie musisz za każdym razem o tym przominać.
Pewnie bierzesz teścia na recepte od jakiegoś Andrzeja z siłowni i dotarło do ciebie jakim kałmukiem jesteś i wypierasz fakty. W ogóle mi nie szkoda takich pustaków. Powinni z automatu dostawać bezpłodność żeby nie przekazywać swoich #!$%@? genów.
@Tnagig_Satuk: wiesz co zdaję sobie sprawę z tego, że to nie są cukierki z witaminą c i jeżeli bym wbijał to już raczej na stałe lub przynajmniej na kilka lat, dlatego póki co nie szarżuje i jeżeli podejmę taką decyzję to muszę najpierw się porządnie poedukować na ten temat, porobić badania etc.
a masz jakieś badania jak suplementowanie teścia w dłuższej perspektywie wpływa na płodność? dzieciaka bym chciał mieć kiedyś xD
@Tnagig_Satuk: a poza tym pamiętaj byku, że nie każdemu zależy na wyglądzie. np dla mnie sylwetka denisa jest o wiele lepsza niż chłopaka 90kg 12% bf. wbijałbym dla szybszej regeneracji i utrzymania fajnej masy bez konieczności 3 treningów na siłowni tygodniowo bo mnie to przestało rajcować. nie potrzebuję mieć niskiego bf bo z niskiego bf nie #!$%@? xD
@kapustka_kiszona: Poczytaj o syntetycznym teściu. Kiedy się go bije to jądra przestają produkować teścia bo dostają sygnał od mózgu, że nie ma potrzeby produkcji. Powrót do równowagi to minimum rok, ale już z ubytkiem.
Czyli jeżeli się wali teścia to jest się mega pewnym siebie kozakiem wręcz zuchwałym, a po przestaniu bicia jest mega zjazd bo nie ma ani syntetyka ani jądra nie produkują własnego.
Tak jak na teściu chce się
@jozinzbazin_bozy: ej mordo a wiesz jak z tą płodnością? wbicie na teścia na stałe może sprawić, że obniży się płodność lub w ogóle człowiek stanie się bezpłodny? bo wiem, że kulturyści czasem mają z tym problem no ale tam to leci cała apteka więc może to inaczej niż same długie estry teścia