Wpis z mikrobloga

Na grilla ze znajomymi, albo luźne imieniny ciotki, a nie do sprawowania funkcji publicznych XD


@Leniek: @venividi: bo? Spodnie jak spodnie, czyste, gołej dupy mu nie widać. Nie rozumiem całej sensacji.

https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/spodnie-tapered-fit-flex-lycra-material-z-recyklingu-w-krate-2160081/1

Afera na pół internetu bo koleś założył spodnie ze sznurkiem zamiast paska XD No dajcie żyć. Koleś (przynajmniej na zdjęciu z Twittera) wygląda całkowicie normalnie.
  • Odpowiedz
bo? Spodnie jak spodnie, czyste, gołej dupy mu nie widać. Nie rozumiem całej sensacji.


@Morf: Nie wiem jak chodzisz do ciotki na imieniny albo do znajomych na grilla, ale ja chodzę z zasłoniętą dupą i czystymi spodniami.

Nie zmienia to jednak faktu, że sprawując funkcję publiczną należałoby stosować się do dress codu i zachować powagę sprawowanej funkcji.
  • Odpowiedz
Nie zmienia to jednak faktu, że sprawując funkcję publiczną należałoby stosować się do dress codu i zachować powagę sprawowanej funkcji.


@venividi: Sprawując funkcję publiczną masz porządnie pracować a jak wyglądasz mam totalnie w piździe. ¯\_(ツ)_/¯ Wymyślanie jakichś "dress code" do stanowisk to też dorabianie filozofii do prostych rzeczy. No ale widzę polaczek jak widzi kogoś ubranego inaczej niż jak na pogrzeb to cały świat się wali.

Jaka pogoda na głębokim podlasiu?
  • Odpowiedz
to też dorabianie filozofii do prostych rzeczy


@Morf: Wykopek odkrywa że żyjemy w społeczeństwie, a w społeczeństwie występują normy społeczne.

No ale widzę polaczek jak widzi kogoś ubranego inaczej niż jak na pogrzeb to cały świat się wali.


@Morf: Nic mi się nie wali, stwierdzam że Jaki nie umie się dostosować do norm społecznych i odbiera powagę urzędowi, który reprezentuje. Ergo: wygląda jak wieśniak.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Garniturowe z gumką xDD Pewnie kupuje też krawaty i muszki na gumce. Ubrał się jak na imprezę w remizie a teraz próbuje się tłumaczyć.
  • Odpowiedz
Spodnie jak spodnie, czyste, gołej dupy mu nie widać. Nie rozumiem całej sensacji.

masz porządnie pracować a jak wyglądasz mam totalnie w piździe.


@Morf: no to po co w ogóle zabierasz głos, to w ogóle nie sa twoje tematy w takim razie.
  • Odpowiedz