Wpis z mikrobloga

@krabczy: Opłatę za zmianę wariantu konta maklerskiego wprowadziliśmy celem nie nadużywania możliwości obniżania prowizji pod jednorazową transakcję.
Biuro maklerskie samodzielnie dokonuje zmiany wariantu konta maklerskiego z aktywnego (płatnego) na elastyczne (bezpłatne), aby zapobiec narażaniu klientów na ponoszenie opłat w sytuacji, gdy nie są aktywni na koncie maklerskim. Działanie to podejmujemy w przypadku, gdy klient nie dokonał transakcji w miesiącu poprzedzającym oraz gdy na koncie maklerskim brakuje środków pieniężnych na uregulowanie naliczonej opłaty.
Jeżeli w danym miesiącu pobraliśmy opłatę za zmianę wariantu konta maklerskiego to nie pobieramy opłaty za jego prowadzenie.
  • 4
@ING_Bank_Slaski: miśki,
wcześniej zmienialiście na elastyczne nawet jak były środki i to było sensowne, a teraz zapłaciłem za dwa miesiące za konto aktywne mimo że nie wykonałem żadnej transakcji bo nie wycofałem środków.

Wcześniej było to dość logiczne, wykonuję transakcje i opłacam konto aktywne to mam konto aktywne, a gdy nie wykonuję transakcji to zmienialiście na elastyczne. Teraz natomiast nie wykonuję transakcji i pobieracie środki za aktywne konto bo mam na