Wpis z mikrobloga

Mam dziwne wrażenie, że piszesz na tagu przegryw i jesteś jakimś aspołeczniakiem. Zedytuje wpis jeśli to prawda.

Edit. Jest Ukraina i Famemma, czyli to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DartNorbe: Nie trafiłeś. Gdybym udzielał się na tagu x (wybierz losowy), to napisałbyś że tag x to to samo, bo nie masz jaj żeby przyznać się do błędu. Do tego kłamiesz bo miałeś zedytować wpis jeśli to prawda.
@lesshope: Matka zajmuje się domem, Ojciec pracuje. Jest drobna różnica chyba.


@Gigamesh: Przy obecnym stylu życia bardzo mało gospodarstw domowych może sobie pozwolić na "luksus" jednej osoby niepracującej. Moje koleżanki z pracy normalnie po 8-9h pracy odbierają dzieciaka ze żłobka, w tym samym czasie mąż wyjeżdża ze swojego korpo, odbiera drugiego z przedszkola i próbują ogarniać życie razem.
@Manymouse
@enzojabol
@Gigamesh w tych czasach Panowie mało która kobieta nie pracuje w moim otoczeniu, może ślepi jesteście ale dopisałam "z tego co pamiętam" i to było dokładnie tak, że matka pracowała do wieczora i pot jeszcze gotowała mi i bratu obiad żeby zjeść coś ciepłego a ojciec wykładał na to lache
Niestety tak to wyglądało i to na pewno nie u mnie tylko
Jeśli kobieta jest w domu z dzieckiem to
@lesshope jeżeli ojciec siedziałby w domu cały dzień a to matka by utrzymywała rodzinę to byłoby na odwrót. Niestety, mimo rewolucji obyczajowej różowe nie chcą się wiązać z biedniejszymi od siebie, to niech #!$%@?ą w domu ¯_(ツ)_/¯
@Lucider5: a może dlatego, że tak jeszcze jest zbudowane społeczeństwo, że stary ma #!$%@?ć w robocie, a kobieta ma być jego nianią? Może być odwrotnie i to nie jest nic złego.
@erixon jak to tak zbudowane jest społeczeństwo? Ja bym nie miał nic przeciwko by związać się z bogatszą laska która by mnie utrzymywała, a ja bym dbał o dom i zajmował się dziećmi. Ty byś miał coś przeciwko? Tylko dziwnym trafem laski nie chcą biedniejszych od siebie, w tym jest problem, nie w społeczeństwie. Nie chcę im się robić to niech robią w domu, o ile trafia na takiego co mu to