Wpis z mikrobloga

Generalnie nie odnosze blackpilla do calego spoleczenstwa, ale tutaj rozowa na wypoku akurat potwierdzila w 100% xD

W skrocie: kobiety nie patrza tylko na wzrost - bo np moja kolezanka patrzyla tez na rodzicow typa, zeby moc uzyskac szybszy awans w branzy xDDDDDDDDD

Co najciekawsze - nasza mirabelka nie widzi w tym nic zlego <- to tylko pokazuje ze dla niej to jest normalne ze motywacja do wyjscia za maz jest np. mozliwosc uzyskania korzysci od tesciow. To jest po prostu przykre i smutne...

#przegryw #zwiazki #blackpill #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1654770388YRMkVwLQFK76tKEiuwpRfL.jpg
  • 93
Idą na skróty, prawdopodobnie tracąc przy tym godność


@Zakretka21: i właśnie o to tutaj chodzi. To właśnie chciałem przekazać.

Wpis opa mówi o kobiecie która poszła na skróty (tak wynika z boku).
Nas to oburza.
Teraz gdy przedstawiłem sytuację odwrotną rusza Cięto, czy dalej udajesz, że postępowanie kobiety jest w 100% ok?
@lexico: napisałam wyżej w komentarzach, że nie pochwalam jej zachowania. Również zaznaczyłam, że ona wcale nie uzyska tak dużo korzyści w karierze (jest spory niedobór lekarzy również w strefie naukowej - więc i tak przy odrobienie wysiłku osiągnie to na czym jej zależy).
@Phyrexia: Możliwy scenariusz, chociaż akurat ponadprzeciętną urodę headhunterzy potrafią wyłowić przez Insta nawet z końca Podkarpacia ;)

W ogóle dobieranie się według klas społecznych jest stare jak świat. Tylko współcześnie same klasy się zacierają, można być durniem a jednocześnie milionerem, kiedyś tak łatwo nie było, majątki budowało się pokoleniami więc szeroko pojmowana rodzina była równie ważna jak sam kandydat/kandydatka na partnera.

Dziś patrzą na to pewnie tylko osoby, którym zależy na
@Maslacki: Dla jednych wada, dla innych nie, a dla jeszcze innych zaleta. Podobnie jak np. z tatuażami. Dziewczyna z dużą ilością tatuaży przez niektórych facetów będzie uznana z ich powodu za nieatrakcyjną a dla innych tatuaże uczynią ją dużo bardziej atrakcyjną. Jeszcze innym nie będą robiły różnicy.
@marcooo80: Technicznie patrząc zostało pokazane, że jednak nie tylko wzrost miał znaczenie. Chłop nadrobił inteligencją i zaradnością, miał też szczęście (nie czarujmy się, w życiu też go trochę potrzeba) by urodzić się w rodzinie lekarskiej. Lasce może się marzyć awans, ale łaska teściów na pstrym koniu jedzie, nie znamy tych ludzi.

Segregacja według stanu społecznego i majątku to też przecież temat stary jak świat. Jak ty masz czegoś dużo, dodasz to
Przebywanie w necie właśnie mnie utwierdziło


@AntyCentaur: nie każdy ma na tyle rozwinięty układ nerwowy aby móc przebywać w necie bez uszczerbku dla zdrowia, radzę ograniczyć do zera przebywanie w necie - może ci się nie poprawi ale przynajmniej nam się nie pogorszy. Pozdrawiam.
Wartości, zasady, nakazy i zakazy trzymające na smyczy prymitywne, ludzkie odruchy.


@AntyCentaur: weź typie poczytaj historii trochę, to zobaczysz, ze gowno ta religia dawała, chyba ze cale wieki mordów, gwałtów i braku poszanowania dla drugiego człowieka są spoko o ile baba jest trzymana krótko
Oczywiście, że jest "IT's OvER dlA ChŁopa" - Wendzikowska, czy jak jej tam ma rację. Z powodu backlashu zamknęła chyba nawet swojego instagrama. Powiedzą o niej kukoldy, że jest "po ścianie", ale i tak wygląda lepiej niż te niektóre krasnale w wieku 25 lat, także nie trafiony argument. Moja dziewczyna wprost to mówi, że w życiu by nie była z niższym gościem, wielu koleżanek też pytałem i to jest raczej 'anomalia' niż
rzymski katolicyzm od samego swojego powstania (1054 rok) był przegniłą parodią chrześcijaństwa i od tego czasu służył jako maszynka do napełniania kiesy papajowi


@AntyCentaur: to jakiego ty wyznania jesteś?