Wpis z mikrobloga

Tak mnie mój nowy tag #paranormalnemirkowyznania rozochocił, że jestem 900zł w plecy, ale że mam sporo oszczędności to kij z tym - kupiłem spiritboxa i będę chodził po nawiedzonych miejscach i nagrywał głosy z zaświatów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przyjdzie dopiero za 2 tygodnie, ale już się chwałę. Jakie znacie nawiedzone miejsca w Krakowie i okolicach xDDD ?
#duchy #heheszki #urbex
LubieChleb - Tak mnie mój nowy tag #paranormalnemirkowyznania rozochocił, że jestem 9...

źródło: comment_1654785717ylLNnslWssC2k5S5Oyd2If.jpg

Pobierz
  • 77
@Joncrow: nie mam na istnienie, nikt nie dał rady jeszcze udowodnić tego, że są wśród nas. Jest jakaś nagroda chyba 100k$ za twarde dowody na "cokolwiek" w tym temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LubieChleb: równie dobrze możesz pójść w jakieś szczere pole i próbować coś łapać na falach długich, te się dość dobrze odbijają od jonosfery i może złapiesz jakieś ruskie stacje. Zależy na jakich częstotliwościach to coś odbiera, może wychodzi poza cywilne 87-108MHz przeznaczone dla radiofonii i może odbierać na częstotliwościach uzywanych np. w lotnictwie.
Lepiej było trochę dołożyć i kupić sobie kamerę termowizyjną to byś chodząc w dziwnych miejscach widzał przynajmniej czy
@Pajonkek: No właśnie - ja mam gdzieś sceptyków, nie chce ich przekonywać. Pisze na tagu po to żeby zainteresowani czytali i dyskutowali. Nie interesuje mnie opinia kogoś nie wierzącego w duchy, bo i po co? Rozumiem takie podejście, ale jak się spotykamy tu w gronie entuzjastów to nie chce, żeby ktoś z buciorami i z poczuciem wyższości się tu wypraszał i drwił ze mnie i innych.