Wpis z mikrobloga

#poznan #rower proszę mnie nie linczować. Mam prośbę, potrzebuje upewnić się czy dobrze jadę. Z kaponiera w Kościuszki i dalej w dół koło browaru,dalej chyba krakowska do skrzyżowania garbary przy renault. Kościuszki jadę ulica? Dojeżdżam do turbinowego ronda jadę prosto przy browarze w dół i czy ulica tutaj czy ta ścieżka blisko browaru? Dalej na krakowska tylko już ścieżka do garbar?
  • 16
Szczególnie koło browaru w dół czy mogę jechać po ulicy czy muszę na tą ścieżkę rowerowa wbijac
@Matpiotr: nie chce metrem. Dzisiaj pierwszy raz byłem rowerem w pracy, chce coś zrobić ze sobą, nie pomagasz.
@Primek_1980: jeżeli jest ddr/pas rowerowy zgodny z twoim kierunkiem jazdy to nie wiem czemu masz wątpliwości, jasne że wtedy musisz korzystać z infrastruktury rowerowej. Tylko słowo klucz "zgodna z kierunkiem", bo przy Browarze jest chyba jednokierunkowa dla rowerów
@Primek_1980: pokaż dokładnie tę trasę bo ja totalnie nie rozumiem którędy ty jedziesz xD jeśli od Browaru w stronę Garbar to ścieżka jest chyba w przeciwnym kierunku.
BTW włącz sobie nawigację na Google Maps i zaznacz rower. Pokaże ci dokładnie gdzie jechać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Primek_1980: jeśli nie masz znaku nakazu jazdy ddr, to jedziesz ulicą, z drugiej strony ścieżka jest dwukierunkowa. IMO jak nie ma znaku nakazu poruszania się tą ścieżką, to możesz jechać ulicą.

Uroki poszatkowanej infrastruktury rowerowej w tym kraju ¯\_(ツ)_/¯