Wpis z mikrobloga

@j_sorel82: ja odnoszę wrażenie, że on w dużej mierze chce budować popularność i zdobywać sympatie wzbudzając litość. Nie wiem kiedy on tego wywiadu udzielił, ale jest duża niespójność z tym co mówi w wywiadzie a jego poczynaniami.

Dziś lepiej się odnajdujesz w świecie?Nadal się nie odnajduję. Zawsze byłem postrzegany jako Jay-piłkarz, potem Jay-tiktoker, teraz Jay z „Hotelu Paradise”. Ludzie nie patrzą na mnie przez pryzmat tego, kim jestem, tylko przez pryzmat
@Rosalinea: dokładnie i dopóki on sam to tego nie dojdzie to cały czas będzie winić cały świat że nikt jego,,nie docenia i ocenia inaczej'' niż jest rzeczywiście
czyli cały czas będzie w jego głowie ,,królować'' total zamieszanie co w efekcie robi go w chwilach niżu ,,toksycznym'' jak to sam siebie ocenia,
do tego gorzej nie mógł trafić ,wybierając Żmiję za partnerkę która jest mistrzynią manipulacji i nie źle mu miesza
@Rosalinea: Dokładnie. Bije od niego niskie poczucie wartości, które chce szybko sobie zrekompensować poprzez podziw innych dlatego mu odbija a to on sam musi siebie zaakceptować i sam w swoich oczach uważać się za osobę w porządku a nie oczekiwać od innych, nie tędy droga bo co z miliona zapewnień innych, że jesteśmy super jak sami się czujemy jak kupa ze sobą
Zgadzam się z Wami. Ten wywiad pokazuje jak bardzo Jay jest pogubiony, pełen sprzeczności i zniszczony presją, którą de facto sam na sobie wywiera.

I btw myślę, że to on jest cięższy w tym związku. Ma zajebiście trudny charakter. Może dlatego tolerowałam Elizę przez cały sezon, bo ona jest tylko podła, ale do przewidzenia, a Jay jest inteligentny i niestabilny

W każdym razie uważam, że on powinien odciąć się od sm, bo