Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Za każdym razem jak widzę te posty w stylu #!$%@?/#!$%@? to mam nadzieję, że to tylko trolling ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z zalet zimy to widzę tylko sporty zimowe i "drifting dla biedaków" na parkingu pod marketem, ale to dla tych dwóch tygodni jazdy na nartach to mogę polecieć do jakiegoś zimnego kraju, a w kraju, w którym żyje, najlepiej niech będzie cały rok przynajmniej te
  • Odpowiedz
Od dziecka zazdrościłem ludziom z ciepłych krajów, że mają ten luksus ciepełka cały/większość roku, a nie tylko 2-3 miesiące jak w PL, a przez resztę roku pizga złem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@fuji: mieszkać w ciepłych krajach to wygryw choćby ze względu na więcej kasy w kieszeni za ogrzewanie a jak komuś za gorąco to klima zasilana fotowoltaiką i elo. Sam mam ochotę wyjechać gdzieś do Włoszech
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: nie mogę się doczekać. Szkoda że nie ma dużo takich prawdziwych zim że skrzypiącym śniegiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ostatnio zjechałam z moim pieskiem na worku z górki ()
  • Odpowiedz
Sam mam ochotę wyjechać gdzieś do Włoszech czy coś bo ten kraj ze swoją szaroburą pogodą nie nadaje się dla mnie i wywołuje depresję samym widokiem za oknem przez 3/4 roku


@NPC_358034: Ja się przeniosłem do cieplejszego kraju i w sumie był to priorytet przy wyborze kierunku emigracji, żeby było gorąco przez większość roku, nie żałuję ʕʔ Teraz przyjechałem do PL na wakacje i z premedytacją wybieram
  • Odpowiedz
@fuji: przyjechać w odwiedziny zimową porą to nie problem jak na co dzień ma się słońce, w sumie to może być nawet przyjemna odmiana. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zazdro mocno

Z ciekawości - uczyłeś się języka czy głównie angielski?
  • Odpowiedz
Singapore kiedyś odwiedzić/zamieszkać.


@AstroBoy: Singapur też spoko, ale za dużo zakazów i w praktyce nie można/nie ma sensu mieć samochodu, a dla mnie jazda samochodem/motocyklem/jakimkolwiek pojazdem to chyba największa przyjemność w życiu i sposób na relaks ʕʔ
  • Odpowiedz
uczyłeś się języka czy głównie angielski?


@NPC_358034: W pracy angielski, chociaż po tylu latach dałbym radę już pracować po chińsku, ale w firmach, w których obcokrajowiec jest w stanie pracować i nie zwariować (czytaj firma najlepiej zachodnia i narzucająca zachodni styl pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to i tak wszyscy mówią po angielsku.
Poza pracą tylko chiński, uczyłem się trochę przed przyjazdem, ale jednak większość się
  • Odpowiedz
@jmuhha Nie #!$%@? mnie dobrze?
- Nie będzie czym palić w piecu. Wszystko czym można palić będzie #!$%@? drogie. Ogrzewanie tylko dla najbogatszych.
- Znowu zaczną świrować z jakimś wirusem, jak nie covid wymyślą co innego
- Szpitale pełne. Teraz można przymusowo ludzi trzymać w szpitalach jak w więzieniu, bo ma podejrzenie małpiej ospy
- Ludzie będą mieli problem z dojazdem do pracy
- ja pracuje na zewnątrz więc też marznę
Idź
  • Odpowiedz
mnie się tam zima podoba, o wiele bardziej niż lato. W zimie zawsze się możesz ocieplić, ale w lecie nie zawsze da się ochłodzić.


@Nie_RabarbaR: nienawidzę, no #!$%@? nienawidzę słońca!
ok, lato może se być, ale jak pada(w tej chwili leje np).
uwielbiam deszcz, ale słońca to ja #!$%@? nienawidzę.
  • Odpowiedz