Wpis z mikrobloga

Czy ludzie to serio osobniki mądre inaczej? XD co to #!$%@? znaczy "posiadam prawo jazdy kat B ale nie lubię jeździć samochodami" nie widzisz dzbanie, że sam sobie przeczysz? Jak do uja nie lubię jeździć samochodami, to nie robię prawka, to chyba logiczne. Można mieć te uprawnienia i nie jeździć bo np nie stać mnie na auto/ma żona/nie mam okazji jeździć, a nie że #!$%@? nie lubię, jaki bezsens i ludzie naprawdę tak mówia podczas rekrutacji, ze pracodawcy o tym wspominają w ogłoszeniach.. ¯\_(ツ)_/¯

#bekazpodludzi #heheszki #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_16551219075JYYW6vYpu2gqqdNvKzIiJ.jpg
  • 79
@userrrr: uproszczona logika ale sorki, to tak nie działa. To, że ktoś ma prawo jazdy to nie musi oznaczać, że musi lubić jeździć, tak jak to, że ktoś kupuje buty sportowe nie oznacza, że lubi biegać. Jedno nie determinuje drugiego. Prawo jazdy, tak jak kompetencje cyfrowe, nabywasz/robisz, bo takie są wymogi rzeczywistości a nie dlatego, że coś lubisz bądź nie.
Nauczyłem się konfigurować serwer pocztowy/ftp/DNS oparty o Debiana ale to nie
@userrrr: Wyobraź sobie czesiu że samochód to też narzędzie pracy i czasem się przydaje. Ba mam nawet dwa samochody, Ale jak przykładowo w długi weekend mam do wyboru 8h w aucie w podróży i 8h w pociągu to wypieram pociąg jadę w nocy i rano wysiadam w miejscu docelowym jak młody bóg.
łopata czy koparka to też nie są narzędzia pracy dla każdego czesiu xD


@userrrr: ale większość ludzi mieszkających w domu ma jakąś łopatę w schowku i nawet czasem jej użyje bez przyjemności

Srasz w tym samochodzie czy jak?


@userrrr: a zdarza mi się, ale to nie temat na tę dyskusję( ͡° ͜ʖ ͡°)