Wpis z mikrobloga

Ehh wykopki dalej nie rozumieją że to jest wojna USA żeby osłabić rosję rękoma Ukrainy. Putin i tak ma w dupie życie rosjan. Tylko #!$%@? Mnie to że popieracie ta wojnę. Tam Giną nie winni cywile. To nie jest gra tylko strzelasz i giniesz i nie ma respawn'u. Jesteście tylko mądrzy na forum ale jak przyszło iść na szkolenie to płakaliście. Ruskich trzeba #!$%@?ć na każdym kroku wystarczy prześledzić historię ile milionów ludzi zabili.

#ukraina
  • 24
#!$%@? Mnie to że popieracie ta wojnę


@Killer213: Błąd - popieranie integralności Ukrainy i jej prawa do samostanowienia to nie popieranie wojny - gdyby ruscy wycofali się z okupowanego terytorium, większość racjonalnych mirków myślę że była by uradowana

to jest wojna USA


To jest bestialska napaść Rosji na Ukrainę, USA tylko pomaga jednej ze stron przetrwać. A że ma w tym interes, to nic dziwnego - nikt nigdy nie pomaga bezinteresownie.
Tylko #!$%@? Mnie to że popieracie ta wojnę.


@Killer213: Cynicznie, ta wojna z nieba nam spadła.

Rozwiązała większość problemów naszej polityki międzynarodowej. #!$%@?ła niekorzystny dla nas status quo na wschodzie Europy. Ponadto zmobilizowała wirtualny sojusz ze śmiercią mózgową do tego, by zacząć się realnie zbroić i żeby wystawić realne wojsko. Przy okazji sama wojna osłabia naszego jedynego wroga. Nasz największy sojusznik z kolei musiał się do nas w końcu pofatygować, zamiast
Tylko #!$%@? Mnie to że popieracie ta wojnę


@Killer213: No a kto zaczął wojnę? USA kazało Ukrainie napaść na ruskich? Nie, wojnę zaczęli ruscy od napaści na suwerenne państwo bez powodu. Jak inaczej zakończyć wojnę niż poprzez wsparcie Ukrainy?

I nie, nikt tutaj nie popiera wojny. Gdyby Ukraina powiedzmy za miesiąc wygnała ruskich od siebie i byłoby po wojnie to raczej nikt by nie narzekał, że szkoda, że już koniec. Tylko
@Killer213: ja szczerze watpie, ze celem USA jest oslabianie Rosji. Pobawie sie w bartosiaka i powiem dlaczego tak uwazam. Sa dwa glowne powody, po pierwsze USA, jak wiekszosc rzadow krajow rozwinietych, najbardziej obawia wzmacniania sil odsrodkowych w Rosji bo nikt nie chce sprawdzac w czyje rece trafia glowice jadrowe gdyby rosja nadle zaczela sie rozpadac na republiki, a po doswiadczeniach Ukrainy z memorandum butapesztanskim nikt nie zgodzi sie na to na