Wpis z mikrobloga

Generalnie trzeba być mocno głupim by dołować się przez Tindera i Badoo z moich obserwacji to...

1.Badoo praktycznie zdechło, na jedną kobietę przypada kilkunastu mężczyzn. Mieszkam w Aglomeracji Śląskiej więc w okolicy mam chyba najwięcej ludzi w Polsce a ... Na badoo wciąż te same dziewczyny. Jako że podróżuje po sąsiednich miastach to również się loguje i na każde miasto przypada max kilka-kilkanaście dziewczyn które regularnie się logują i są zasypywanie wiadomościami przez co nie da się do nich napisać xD. Szanse na pisanie z kimkolwiek są zerowe gdyż Badoo coraz bardziej się wycwaniaczyło daje shadowbany i ... z parami jest kiepsko
2.Tinder? Tutaj wogóle hit. Polecam zalogować się, Tinder namolnie promuję najpiękniejsze osoby by jak najbardziej zachęcić do kupna premium. Polecam się zalogować, 99% dziewczyn które wam pokaże to naprawdę piękne dziewczyny, nawet jeśli jesteś facetem to... tych ulanych lub brzydkich po prostu ci nie pokaże. Mówię całkiem serio, ja nawet nie pamiętam kiedy Tinder pokazał mi profil brzydkiej kobiety. Jasne że gdy zakładasz konto to skrypt pozycjonuje cię dość wysoko gdy jesteś kobietą to tym bardziej ale potem algorytm wylicza twoją atrakcyjność i ... w taki sposób cie pozycjonuję. Wasza przeciętna "locha" będzie miała setki lajków na początku ale potem będzie to zanikać i z czasem również dostanie shadowbana. Po co to? By jeszcze bardziej ludzi zachęcić do premium abyś myślał że naprawdę warto kupić je bo przecież są tu same śliczne dziewczyny.

Przechodząc do sedna.Oba te portale miały sens ale jeszcze 3-4 lata temu, obecnie? Nawet będąc niewyjściowym knurem znacząco wyższe szansę masz na wyrwanie w klubie. Gołym okiem widać że Tinder i Badoo nie starają się zrobić nic innego jak tylko wyciągnąć jak największy hajs od użytkowników. Masz mało par na badoo? Spokojnie możesz wyłączyć shadowbana tu sprytnie nazywane "promuj się" i wrócic na listę profili. Tinder? Tutaj po prostu ukrywamy brzydkich ludzi

#tinder #badoo #blackpill #redpill #przegryw #zwiazki
  • 27
Szanse na pisanie z kimkolwiek są zerowe gdyż Badoo coraz bardziej się wycwaniaczyło daje shadowbany i ... z parami jest kiepsko


@comamtuwpisac: Za co shadowbany?

Mnie zazwyczaj odpisują jak już mam jakąś pare, a wiele ich nie ma i chadem nie jestem. Brzydkie też nie są
@essos: " już mam jakąś pare, a wiele ich nie ma " Na tym polega ten shadowban. Raz na jakiś czas wrzuca ci parę tylko wyłącznie po to byś popisał chwile i dalej siedział na apce. Abyś myślał że niewiele potrzebujesz by poznać miłość swojego życia. Po co masz płacić jeśli i tak nie masz absolutnie żadnego powodzenia? A tak wmawia ci się że wystarczy jeszcze chwila i poznasz miłość życia
Spokojnie możesz wyłączyć shadowbana tu sprytnie nazywane "promuj się" i wrócic na listę profili. Tinder? Tutaj po prostu ukrywamy brzydkich ludzi


@comamtuwpisac: A jakby tak usuwac i zakładać tam konto co jakis czas?
@comamtuwpisac: Dokładnie jest jak piszesz. Tinder był kiedyś fajną aplikacją, gdzie jako spoko facet szło bez problemu poznać dziewczyny 7, ba, nawet i 8/10, a sporadycznie wlatywały 9tki. Umówienie się z paroma dziewczynami w tygodniu nie było czymś wybitnym, a same panie dużo milsze i przede wszystkim potrafiły prowadzić konwersację. Ale jakieś 3-4 lata temu zaczął się upadek i od tego czasu jest coraz gorzej, ostatnie 2 lata to już właściwie
Ja właśnie w ten weekend odkryłem takie miejsce dla młodych ludzi, gdzie są ich tysiące i nigdy nigdy przenigdy nie widziałem takiego zagęszczenia super pięknych i zgrabnych lasek na m2. Normalnie na ulicy masz ich 5-10% takich fajnych, w klubach 20-30%, a tutaj? Z 60-70%, ja już potem zacząłem się ekscytować jak zobaczyłem laskę normalną bądź nieatrakcyjną bo to już przechodziło ludzkie pojęcie. Także na drugi raz tam zajrzę i można masowo
@essos: Nazwy miejsca wolę nie zdradzać, ale jako iż jest duże i są tam setki albo i tysiące osób, to w zależności od regionu można się domyśleć :) Nie jestem pewien, ja chyba dodawałem osobno, ale dane wzięło z konta fb.
@comamtuwpisac: na wszystkich portalach jest to samo bo są tam te same dziewczyny.
Dziewczyny które chcą być w związku to w nim są.
Dziewczyny które szukają związku wchodzą na którykolwiek portal i w ciągu kilku dni kogoś znajdują i usuwają konto.
Te które tam siedzą cały czas, mają konta po kilka lat czekają na księcia.
Załóż konto na dowolnym portalu gdzie można przeglądać profile, zobacz ile będziesz miał odwiedzin.
Pisz wiadomości
@CalderX: Metinczyk? A co to jest? Kojarzy mi się kiedyś była taka gra jak Metin, ale nie wiem czy to coś w stylu Tibia czy jak :D Słuchaj no, wystarczy pójść tam gdzie masz kluby albo jakieś takie bulwary albo inne miejsca z muzyką. Może teraz miałem farta i następnym razem już tak nie będzie, pewnie sprawdzę kolejny raz w najbliższy weekend i tym razem z kolegą i przygotowany jak zagadywać.
@comamtuwpisac: Badoo sie odpala, bierze darmowe premium, sciaga autoclickera, ustawia na 161 km i jazda. Potem selekcjonujesz spośród par te ktore wydaja sie w porządku i piszesz do kazdej to samo. Dwa razy na dwa podejścia poznalem w ten sposób fajne dziewczyny na poziomie, nie tracąc praktycznie w ogole czasu na przeklikiwanie się przez to szambo.
@essos: Zakladasz konto na nowym mailu, klikasz ze chcesz usunac konto, jako powód podajesz brak par i oni proponują ci premium na 3 dni bylebys nie usuwał.
@essos: Sytuacyjnie, krótko (bez elaboratów), ale też nic ogólnego co nie sugeruje Twojego zainteresowania i na co można odpowiedzieć "nie" lub "nie wiem".

Źle:
- cześć, czy wiesz gdzie tu jest poczta?
- Ty też tu przyszłaś na imprezę?
- jak się bawisz? (to jeszcze mogłoby przejść)
- co tam jak tam

Lepiej:
- zapytaj o jej ubiór albo inną charakterystyczną cechę
- nawiąż do otoczenia
- zapytaj dokąd idzie
-