Wpis z mikrobloga

@bibr Teraz to mi sie wydaje ze wykresy przeklamuja na niekorzysc. W sklepach pojawiaja sie czasem sporo tansze karty i te ceny nie sa tutaj uwzglednione. Sam kupilem 6900xt z krsystem za 4300 i nawet doszla. Nie wiem skad takie kosmiczne ceny na allegro.
  • Odpowiedz
@lintfree: ja wczoraj zamówiłem 6800 XT w KR System za ~3800, przy czym podrożała w ciągu 2-3 dni o ~ 100 zł, więc jakbym zamówił nieco wcześniej to bym tej stówki nie dopłacał. Tak więc ceny się zmieniają, szczególnie te najbardziej atrakcyjne w danym momencie
  • Odpowiedz
@lintfree: Kosmiczne ceny na allegro są spowodowane brakiem sprzedawanych kart. Wystarczy spojrzeć na Vegi. Chyba że wróci się do średniej 5 najtańszych ofert
  • Odpowiedz
@Distrust: Oni to maja uzaleznione od kursu dolara. Ostatnio przeliczalem. Wpisalem 1000 usd (msrp za 6900xt) to pln i cena w ich sklepie byla z dokladnoscia do 2zł. Wiec jak dolar poszedl w gore, to automatycznie cena podskoczyla.
  • Odpowiedz
@lintfree: tą samą kartę zamówiliśmy, jak ci się podoba?
Dla mnie zajebista :D musiałem tylko przenieść jeden wiatrak z przodu do dołu bo by się nie zmieściła, taki gigant z niej.
No i sprzedałem moje 1070ti za 850 zł więc de facto zapłaciłem 3450zl
  • Odpowiedz
A to nie tak, że ceny stoją bo sporo sklepów/sprzedawców kupiło na górce i byliby mocno w plecy sprzedając nisko?
  • Odpowiedz