Wpis z mikrobloga

@lowca2021: Mi się nie trafiło zamrożone na Orlenie. Pamietam jak lata temu pierwszego takiego hotdoga zjadłem na statoil. To było coś zajebistego i nowego. Teraz dalej mi się czasem zdarzy hotdog w żabce czy coś, ale #!$%@? mnie ze tradycyjnych hotdogow już praktycznie nie da się znaleźć. W Warszawie znam tylko ze 2 miejsca z nimi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PyromirZiemniakov: tak tak będę bojkotowal strategiczną firmę ze strategicznej branży bo jakaś partia wykorzystuje to do celów politycznych xd władza się zmieni i później co "dzień dobry panie orlen, do pełna proszę. Z czosnkowym poproszę". Nie ma to jak sranie do własnego gniazda. Nawet jakby 100% klientów odeszło to nie wyjebia objatka bo to z tych wiernych co zawdzięczają wszystko Kaczyńskiemu. A jak po prostu chcecie żeby padła polska strategiczna firma
proponuję dołączyć do akcji blokowanie biedronek i lidlów w ramach protestu przeciwko podnoszeniu cen piersi z kurczaka, a potem piekarni bo podnoszą ceny chleba. Dokładnie taki sam poziom.


@beerman: @lagi_mozgu: ale prezes Biedronki nie jest kreowany przez media partyjne jako zbawca narodu i być może przyszły premier kiedy przy wyciekach nagrań jego rozmów okazuje się, że to wulgarny buc bez ogłady, który wybił się na drobnych oszustwach na własnej rodzinie.