Wpis z mikrobloga

Mireczki! Jadę na koncert #podsiadlo w Sobotę do #wroclaw
Jak sobie radzicie z parkowaniem pod stadionem? Starczy miejsca? Gdzie ewentualnie parkować?
Będę wjeżdżał do miasta z obwodnicy.

Dam też tag #slaskwroclaw bo Wy pewnie tam najczęściej jesteście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
@weeman: Jest 3k miejsc parkingowych z tego co pamiętam, to dość dużo i na meczach raczej było znośnie. Ale na koncert może być więcej osób spoza miasta. Jeśli nie przyjedziesz na ostatnią chwilę to nie powinno być problemu. Ale czeka Cię też przeprawa z wyjazdem, bo niestety rozładowanie takiego ruchu później długo trwa.
@Iudex: zobaczę w sobotę rano czy można zaklepać bilet online na parking, bo w normalne dni jest taka możliwość na bieżący dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@weeman: Ja bym zaparkował gdzieś w tej okolicy https://goo.gl/maps/4X7j8znumoKU1L6B9 bo po większych wydarzeniach na stadionie potrafią się tworzyć korki na 3 godziny i nie wyjedziesz. A parkując gdzieś na końcu kozanowa możesz podjechać 1 przystanek tramwajem z górniczej prosto pod stadion, 3 minuty spacerkiem i jesteś pod wejściem. Potem z kozanowa możesz przejechać hutniczą na lotniczą i jesteś na autostradzie. Nawet jeżeli będą tramwaje zapełnione po koncercie (a zazwyczaj nie ma
ogółem był już taki ruch w mieście, że zaparkowałem pod stadionem.


@weeman: A no, to nie posłuchałeś porady o przyjściu wcześnie ( )

na ostatnim utworze z bisu uciekłem na parking i po 10 minutach byłem na autostradzie


Smart move, też tak często robię, ale czasem to nic nie daje. Szczytem w moim wykonaniu dwa razy było zaparkowanie pod Halą Stulecia fury na Bartla/Parkowej w ciągu