Wpis z mikrobloga

Wczoraj był grad, na masce zrobił mi się odprysk okrągły z 5 mm średnicy, warto samemu to zamalować lakierem czy lepiej zostawić to profesjonaliście? Na wyglądzie aż tak bardzo mi nie zależy.
#samochody
  • 15
Jak do gołej blachy to podkład, kolor, zaprawka, bezbarwny. Ja jeszcze pod podkład pacnąłem odrdzewiaczem bo od momentu w którym dostałem kamieniem a momentem lakierowania trochę minęło. Niby śladu rdzy nie było ale wolałem nie ryzykować. Koszt od 50 do 80 za wszystkie komponenty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stiepanov: Jak chcesz to zrobić tanio i średnio, to kup w mieszalni pod kolor twojego lakieru taką małą buteleczkę z pędzelkiem i zapaćkaj, tylko najpierw czymś odtłuść. Na tych 5mm i tak papierem tego nie oczyścisz dobrze, a szlifować kawał maski dla odprysku to trochę przesada( ͡° ͜ʖ ͡°).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vader-Poland: normalnie, pod ciśnieniem wody z myjki. Mój stary był fanem sprayów i paćkania pędzelkiem, teraz jak zabrałem się za blacharkę w jego samochodzie to okazuje się że może i dzięki temu rdzy wcale nie jest mniej, ale za to mam dwa razy więcej roboty bo albo poodpadało, albo musze to i tak rozszlifować XD
I żeby nie było, że nie masz racji z podkładem i tak dalej. Masz, ale najpierw