Wpis z mikrobloga

@Proxrio: (ʘʘ)
Dokładnie tak!!
Mało tego…. Jedna psychicznie odjechała i emocjonalnie wysiadła…. Pogotowie i psycholog ją zabrali z programu do szpitala i nikt nie zrobił dramy z tego. Przedstawili to i pokazali jako normalny epizod życia codziennego! Bo niby dlaczego nie? Wszyscy z tym mamy na codzień do czynienia. Nikogo nie stygmatyzują ani nie faworyzują. Takie życie. Ot co! Ważne, nie wyśmiewać tego!
@Rosalinea szczerze, ja mam wrażenie, że te sytuacje tam przedstawione są zbyt mocno przerysowane żeby były prawdziwe. Widać tam mocną grę według określonego scenariusza. Jak np ten atak paniki, moim zdaniem oni próbują przedstawić w tym programie różne postawy i przypadłości ludzi i ukazać, że to się po prostu zdarza w społeczeństwie.
@Proxrio: dokładnie tak…. Bo się zdarza!! Nikt nie robi z tego fabuły… po prostu przechodzą przez to jak przez grypę czy zapalenie pęcherza… traktują to racjonalnie jako normalność! Dla mnie na plus. Wyobraź sobie, że w polskiej edycji takiego ataku paniki czy schizy dostaje Mery, Wixon, albo Łoniak czy Klauno? …. No na takie akcje tonbroni atomowej na świecie trzeba Putinowi, a Wykop wręcz przeciwnie…..sam się wysadzi i eksploduje.