Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #wynajem
Mam mieszkanie, które wynajmuje. Pierwsi najemcy byli naprawdę spoko, wszystko na czas, mieszkanie opuścili po roku czyste, bez żadnych zniszczeń. Totalne przeciwieństwo drugich lokatorów. Od początku były problemy z terminowością, później na chwilę problem ustał. Niestety od prawie trzech miesięcy nie płacą, nie odbierają listów, ani telefonów. Szczęśliwie wpadłem na pewien pomysł i okazało się, że karaluszki jak ich pieszczotliwie nazywam założyli dwie działalności na adresie, co jest sprzeczne z umową, jak i daje możliwość wypowiedzenia umowy wg. prawa lokatorów. Dzisiaj postanowiłem pójść ze świadkiem i wręczyć im wypowiedzenie, więc #czujedobrzeczlowiek, jeśli go nie odbiorą, to wysyłam pocztą i idę do sądu z pozwem o eksmisję. Nie polecam takich allegrowiczów
  • 47
  • Odpowiedz
  • 15
@Koner1391: @jfrost: @Koner1391: @jfrost: @clas: @Strus: @Luigi93: @DexterFromLab: @Sabr: @kaaban: @Adams_GA: @sieczkobrzeczek: @rmbobster: @janusz00: @Ovis_aries: @frems: @XpedobearX:
Wołam komentujących. Byłem w mieszkaniu. W obecności świadka wręczyłem wypowiedzenie z końcem miesiąca, przyjęli i powiedzieli że się wyprowadzą, a kasę mam dostać w tym miesiącu. Będę wolał jak się rozwiąże pod koniec miesiąca.
  • Odpowiedz
@Koner1391: @jfrost: @Koner1391: @jfrost: @clas: @Strus: @Luigi93: @DexterFromLab: @Sabr: @kaaban: @Adams_GA: @sieczkobrzeczek: @rmbobster: @janusz00: @Ovis_aries: @frems: @XpedobearX:

Wołam komentujących. Byłem w mieszkaniu. W obecności świadka wręczyłem wypowiedzenie z końcem miesiąca, przyjęli i powiedzieli że się wyprowadzą, a kasę mam dostać w tym miesiącu. Będę wolał jak się rozwiąże pod koniec miesiąca.

@archates: Opie! Błąd.
  • Odpowiedz
  • 0
@clas: Jeśli mówili prawdę na początku, to rok miało zająć wybudowanie przez dewelopera ich szeregówki. Rok minął, może już mają gdzie się przeprowadzić i wykorzystali na koniec sytuacje. Mam nadzieję, że tak faktycznie się stało. Nawet jeśli będę miał ich ścigać o kasę, to przynajmniej zwolnią mieszkanie. Albo nie zwolnią. #!$%@? wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@clas: Jeśli mówili prawdę na początku, to rok miało zająć wybudowanie przez dewelopera ich szeregówki. Rok minął, może już mają gdzie się przeprowadzić i wykorzystali na koniec sytuacje. Mam nadzieję, że tak faktycznie się stało. Nawet jeśli będę miał ich ścigać o kasę, to przynajmniej zwolnią mieszkanie. Albo nie zwolnią. #!$%@? wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@archates: Oczywiście, podziwiam Twoja wiarę i powodzenia życzę. Ale trzy
  • Odpowiedz