Wpis z mikrobloga

Szkoda wam ludzi, którzy wdupili życiowe oszczędności na lunie? Ja mam osobiście takie odczucie, że trochę lipa, bo to była dla niektórych prawdziwa tragedia, sznury poszły w ruch. Potwierdzono samobójstwa hodlerów luny.

Mimo wszystko z drugiej strony evil me be like - sami się o to prosiliście. Nie no, poważnie teraz, tragedia tragedią, ale wrzucili hajsy w STABLEKWONA. Sami się prosili o tę tragedię. Zrektowali się na życzenie. Szkoda psychiki i ludzi ale zgotowali sobie ten los. Ile można lat tłuc o tym, że należy trzymać się z daleka od shitów i wyłączać małpi umysł nakazujący inwestowanie na górce (TAK, TRZEBA KUPOWAĆ NA DOŁKU).

¯\_(ツ)_/¯

#bitcoin #kryptowaluty #luna
  • 15
@wykopkiewicz:

*Jest ewidentny bear market* Tymczasem przychodzi jełop wykopek i pyta po czym poznać górki i dołki ¯\_(ツ)_/¯

Oczywiście całe zdanie poprzedzone stwierdzeniem, że po przeczytaniu posta i tak nie wie o co chodzi, ale napisać coś zawsze można, po to jest łykop.

Ale sumarycznie luniarzy trochę szkoda, bo się niektórzy pozabijali. Szkoda, że tak głupio dysponowali pieniędzmi na całe swoje życie.
sxldsxxl - @wykopkiewicz: 

*Jest ewidentny bear market* Tymczasem przychodzi jełop...

źródło: comment_1655313684hhkALvtWjtc4W75SbvIUKX.jpg

Pobierz
Ile można lat tłuc o tym, że należy trzymać się z daleka od shitów i wyłączać małpi umysł nakazujący inwestowanie na górce


@sxldsxxl: tez nie prawda. Mozna trzymac sie blisko tylko trzeba wiedziec z czym to sie liczy i czytac co sie kupuje. Gdybym sie sluchal btc maxi to moje portfolio by nie mialo 1/100 obecnej wartosci
@najmniej4znaki: Altów jest kilkadziesiąt tysięcy, więc obstawiam, że można zgodnie z prawdą powiedzieć, że pewnie ponad 99% to shit, no ale jednak nie DOSŁOWNIE każda alternatywa BTC jest scamem pomimo tego, że nie dogoni jego wartości. (np grin, monero).

Ponadto nigdy nie wiadomo co będzie z rynkiem krypto w takim bardzo długim terminie. Na przykład za 50 lat. Bo za 10-20 lat to jeszcze można sobie spekulować na podstawie innych odnośników.
@sxldsxxl: grin i monero, typowe picki btc maxi jak juz musi cos innego wybrać xD Zamykacie sie w swojej bance i wszystko inne to scam i oszustwo. Oczywiście BTC jest bezpieczniejszą inwestycja niz altcoiny ale nie zmienia to faktu ze na altcoinach da sie zarobic sowiciej niz na btc (jak i stracic wiecej). Dlatego mowie, CZYTAĆ co sie kupuje. Kazdy kto by poswiecil 20 min na zrozumienie jak dziala luna wiedzialby
@najmniej4znaki: Nie wiem co mam wspólnego z BTC maxi, ale niech Ci będzie xD

Kazdy kto by poswiecil 20 min na zrozumienie jak dziala luna wiedzialby z czym to sie wiaze


¯\_(ツ)_/¯

Wychodzi na to, że zamknąłeś się w swojej bańce i wrzuciłeś mnie do worka jakichś BTC maxi, gdy nawet żadnego nie znam oprócz Ryśka z tagu, a #!$%@? wie kim on jest i na ile trolluje, a na ile
@sxldsxxl: normalny człowiek nie ładuje całych swoich oszczędności w jakieś wirtualne waluty.
Jak już to dywersyfikuje i jest to "inwestycja" tylko 1 z wielu.
Więc każdy powinien znać ryzyko.
@sxldsxxl nie chcę za bardzo bronić tego gówna, ale wiele osób używalo tego nawet nie jako shita do spekulacji (Luna), ale jako stablecoina z różnymi użytecznościami - lokata/pożyczki Anchor, odpowiedniki akcji Sp500 na Mirrorze. Dla mnie to był taki odpowiednik DAI, raczej nie sądziłem, że #!$%@? się w tak koncertowym stylu.

Dobrze chociaż, że za część zysków z Luny kupiłem wiecej bitka. No nic, przez takie akcje łatwo zostać maksymalistą.