Wpis z mikrobloga

@KanonJerzy: ehh a czemu taki nie jesteś wyszczekany przed panią policjantką tylko na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


We Włoszech nie wejdzie do autobusu, pociągu, sklepu bez maski. I wiesz co? Ludzie nie mają z tym problemu, bo nie są chorymi wyborcami konfederacji. pozdrawiam,

@Norbercikk: Super ale juz w knajpach moze byc tlok i wirusa nie ma xD wlosi takie same debile jak niemce
  • Odpowiedz
@KanonJerzy: jechałem niedawno. Bez maski, policja tylko przeszła i sprawdzała papiery. Nikt się nikogo nie czepiał o brak masek, tym bardziej nie było żadnych mandatów.
  • Odpowiedz
Ludzie nie mają z tym problemu, bo nie są chorymi wyborcami konfederacji.


@Norbercikk: i dlatego w sondażach prowadzi narodowa konserwatywna partia Bracia Włosi
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Ale jesteś #!$%@? xD. OP trafił na takich samych zjebów jak i ty. Ja np. jadąc autokarem w lutym miałem kontrolę u Niemca i nikt nie miał maseczek a uprzejmy pan bagieta uśmiechnął się, powiedział „dzień dobry” i sobie poszedł xD. A ty się bój do końca świata chińskiego katarku i siedź w domu, bo choroby sezonowe istnieją xD
  • Odpowiedz
@Norbercikk: we Włoszech maski w sklepach nie są wymagane od początku maja. W pociagach i komunikacji miejskiej rzeczywiscie są obowiązkowe (i pozostana obowiazkowe przynajmniej do 30 września) ale jest to przestrzegane i egzekwowane na podobnym poziomie co w Polsce - od czasu do czasu pracownik zwroci uwage to ludzie założą, nie ma mowy zadnych mandatach czy wzajemnym zwracaniu sobie przez pasażerów uwagi.

Wiec podsumowując, weź nie #!$%@?, ludzie w każdym kraju
  • Odpowiedz
  • 2
@KanonJerzy Obstawiam, że była to wyrywkowa kontrola paszportowa, ponieważ Niemcy takowe teraz wprowadzili, także Panie OP proszę nie robić mi tu gównoburzy
  • Odpowiedz
dobry niewolnik kocha swój bat xdd


@gnt_1: Czemu mam wrażenie że na wykopie wyzywanie kogoś od bycia niewolnikiem pada wyłącznie pod adresem tych co noszą maseczki albo się szczepią na Covid.

Jak karzą założyć maseczkę to hurr durr nie będę jej nosił! Znam swoje prawa, nie założycie mi kagańca!!! A ci sami jak ich rząd rucha w dupe rozkrada miliardy przez nich wypracowane w podatkach to w zamian rzucają parę wyzwisk
  • Odpowiedz
@Greg36: bo tutaj jest nadreprezentacja odklejeńców, już nie mówią o tym, że normalni ludzie mają w dupie te maski/koronowirusa i już dawno o tym zapomnieli xD
  • Odpowiedz
@deziom: zresztą ci sami ludzie płaczący o maseczki w Niemczech, będą zaraz pisać że TWARDEGO PRAWA NALEZY PRZESTRZEGAC I ZE SKORO KTOS JEST W INNYM KRAJU TO POWINIEN SIE DOSTOWAC DO REGUŁ TAM PANUJĄCYCH XD, a szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz