Wpis z mikrobloga

@KanonJerzy: #!$%@?ąc od tego, czy maski są jeszcze rzeczywiście potrzebne czy nie, to wypadałoby znać przepisy kraju, do którego się jedzie. To, że jest schengen nie oznacza, że granic już nie ma.
  • Odpowiedz
  • 21
@KanonJerzy w maju jechałem pociągiem do Berlina

Policja wpada do prawie pustego pociągu i sprawdza czy ludzie mają szczepienia/ negatywne wyniki testu

Nie czepiali się o maseczkę. Może dlatego że byłem sam w przedziale

Dla odmiany mój kolega pojechał samochodem i nikt nie sprawdzał czy ma testy / szczepienia

Wirus zabija tylko w pociągu i roznoszą go tylko te osoby które wjeżdżają do Niemiec w pociągu
Jadąc samochodem nie stanowisz dla kogokolwiek
  • Odpowiedz
XDD inteligentny wiru


@KanonJerzy: Dlaczego kpisz w ten sposób?
Normalne, że jedne kraje mają takie prawo a inne- inne. Można podważać ich sens ale z czego się śmiejesz? Wolałbyś, żeby koordynowały swoje prawa albo miały je narzucane z góry? To byś od początku jechał w masce. Działania rządów nie świadczą o niczym.
  • Odpowiedz
@djKris: i do tego w tym samym pociągu w Bolandii nie masz mieć maski, ale już przekraczając mistyczną linię na mapie już kaganiec trzeba mieć bo policaj wpada i wlepia mandaty.
  • Odpowiedz
@KanonJerzy: jedziesz do kraju w którym obowiązują jakieś przepisy to sie #!$%@? do nich stosuj albo tam nie jedź. Co będzie następne - narzekanie, że dostajesz mandat za nieprzestrzganie ograniczenia do 40 km/h przejeżdżając przez małe niemieckie miejscowosci?
  • Odpowiedz
@Norbercikk: szkoda że w drugą stronę z Niemiec do Polski nie wystawiają mandatów każdemu z tęczową flagą za to że wspiera lgbt, bo tu jest Polska i tutaj się lgbt nie popiera xDDD Ale byłby kwik lewactwa. Ale przynajmniej byłoby sprawiedliwie - szwabstwo sobie pozwala, to Polska też powinna
  • Odpowiedz
@Norbercikk: ta konfedracja to musi byc jakas miedzygalaktyczna potęga, wszedzie ja wpychacie, uważacie, ze popiera ją kazdy kto ma inne zdanie i nie chce byc traktowany jak bezrozumne bydło
  • Odpowiedz
W Polsce jeszcze ścigają za picie alkoholu w miejscu publicznym?! Szok i niedowierzanie ze ktoś ma inne prawo niż POLSKA!!!
  • Odpowiedz
@mudzo: Polecam vaporetto w Wenecji, pilnują jak wariaci. I to na otwartym pokładzie nawet xd nie mówiąc ze te łódki nie maja najczęściej klimy wiec kiś sie w masce w 30 stopniowym upale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KanonJerzy: ja, ja arbacht macht fraj, sznela sznela xddd
Pamiętaj, ludzie nie mogą mieć za dużo swobody, bo jeszcze na ulicę wyjdą z protestami. W dupe niech sobie wsadzą maseczkozy, ja zrezygnowałem ze zbiorkomu na 2 lata, żeby ominąć pajacerke z maskami, bo to jakiś żart był. Mam nadzieję, że sranie się o małpią ospę nie spowoduje powrotu do tych debilnych praktyk, ale ôstatnie lata dobitnie utwierdziły mnie w przekonaniu, że
  • Odpowiedz
@Norbercikk: uwaga odpowiadam, bo jestem we Włoszech. W sklepach nie trzeba mieć maseczki. W środkach komunikacji trzeba, ale coraz mniej ludzi zakłada. To samo jest w Austrii, jedynie w pociągach, w metrze trzeba mieć fpp2, a normalnie na ulicy i w sklepach już nie trzeba. Nie siej fermentu byczku, sam panikuj, ale innych nie duś maskami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz