Wpis z mikrobloga

a nie myślisz, że to jest kwestia skali?


@Bubsy3D: oczywiście, że kwestia skali, a niemieckie auta uważam za gruz bo większość aut na polskich drogach to uchodźcy z niemieckiego szrotu
  • Odpowiedz
  • 3
@Bubsy3D Audi ma wnętrza bardzo słabej jakości, trzeba dobrać fajny pakiet aby to zmienić, to odróżnia tę markę od nowych MB a tym bardziej BMW gdzie jakość zawsze jest ta sama a zmieniają się same materiały. Do tego stylistyka i estetyka wnętrza jest bardzo mierna i taka nijaka.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: podejrzewam, że większość komentujących konkretne marki sama nie jeździ niczym ciekawym, może stąd to wynika. No i sam audi nie mam, żeby nie było, mam w dupie opinie Mirków i jeździłbym czym bym chcial bez oglądania się na cudze zdanie.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D parę lat temu mając jeszcze swojego focusa mk2 1.8 benzyna + gaz przywaliłem na skrzyżowaniu z audi a6 polift. U mnie tylko lekko wgięty zderzak. W audi #!$%@?ło maskę, chłodnice, prawą lampę i błotnik. Audi to auta z kartonu.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: seby kleją się do aut premium o wysokich osiągach i wysokiej jakości. Oni wiedzą, że to są auta godne uwagi. A że ograniczone umysłowp mirasy wolą pomykać kijanką, renault i dacia, to ich wybór. Hejtują, bo mają co. Rywal jest nie do pokonania. Z powszechnie dostępnych aut nie ma nic lepszego. Nawet lexus i mercedes mają srogi problem, aby dogonić popularnością Audi i BMW.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D bo nie stać ludzi na nowe lub w miarę nowe Audi, dlatego hejtują. Mnie też nie stać, a gdyby było mnie stać to wziąłbym prędzej Volvo albo Lexusa niż Audi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bubsy3D:
1. Azjatyki lat 20+ to już kupka rdzy
2. Jak w lexusie ma być sebix, jak tam w starych masz starą skrzynię 5-biegów albo CVT, która brzmi jak emeryt podczas swojego ostatniego orgazmu xD
3. Ludzie "hejtują" bo sami jeżdżą najczęściej "czymkolwiek co było w komisie w widełkach cenowych".
  • Odpowiedz
@Bubsy3D:

Sporo ludzi ma ból dupy o furę somsiada. Sporo nacięło się na "perełkę" od Niemca za pół ceny i dowiedziało się ile kosztuje serwis premium. Sporo #!$%@? bo ma coś innego i bronią swojego "stada".

Miałem kiedyś dwudziestoletnią B5. Pomimo wad wynikających z przestarzałej technologii - średnie prowadzenie przez niską sztywność nadwozia i motor przed kołami miał kilka dużych zalet.
To auto jest do dzisiaj komfortowe i bardzo ciche.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: Niektórzy ludzie hejtują audi bo zazdroszczą, inni dlatego, że ich zdaniem audi jest słabe porównując do np. takiego BMW.
Jakiś czas temu planowałem kupić nowe A5 i samochód robi bardzo dobre wrażeni... ale dla mnie dużym minusem było usunięci pokrętła do obsługi kompa i pozostawienie tylko obsługi dotykiem. To że czasami w Audi możesz poczuć się jak w VW czy Skodzie też nie pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: nie wszystkie wiwodmo ale większość audi to teraz najwieksza patologia i bieda umysłowa jeździ. Audi a3 A4 to skupisko największej patologi w Polsce.
  • Odpowiedz
@tellet: Głupoty piszesz. Przede wszystkim jeśli już samych samochodów marki Audi nikt nie ''hejtuje'' (nie lubię tego słowa) tudzież nie krytykuje a jeśli już to zwolenników i posiadaczy a raczej w pewien sposób psychofanów pojazdów tej marki podobnie jak psychofanów samochodów dokładnie każdej innej marki co jest normalne i naturalne. Bo ludzie normalni raczej nie przepadają za takimi błaznami po prostu ogólnie niezależnie kto jaką markę wielbi. Jest różnica jak ktoś
Cztero0404 - @tellet: Głupoty piszesz. Przede wszystkim jeśli już samych samochodów m...

źródło: comment_1655468094Rnkn1jZ57cHhT1kBzz3165.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz