Wpis z mikrobloga

@monarchista:

Ty zwyczjanie nie mów ludziom jak mają funkcjonować okej?

ale miasto to nie jest twój prywatny folwark XD to nie jest tak że istnieje jakieś naturalne prawo które mówi "przez miasto musi przebiegać wielka ulica na której mają #!$%@?ć samochody", ktoś podjął taką decyzję i jest to w takim samym stopniu mówienie ludziom jak mają żyć jak zamykanie dróg dla samochodów, no generalnie samochodziarze to jest tak uprzywilejowana grupa że
@monarchista: ale kto ci coś narzuca? xD @kry-kry: cię wyjaśnia, że rowerem jest łatwiej i szybciej poruszać się po centrum miasta (co jest faktem). to jakiś syndrom oblężonej twierdzy? xD

nikt ci nie każe jeździć rowerem. jeździć samochodem, stój w korku, męcz się ze znalezieniem miejsca parkingowego i płać za to miejsce jakieś chore pieniądze, twój wybór xD
@CamusVevo: badz laskaw odnieść sie do calosci, ktora ci nie pasuje i niszczy swiatopogląd ;).
Co do twojego wpisu - tak samo to nie jest twoj folwark zeby ukladac go w drogi dla rowerów. Nie istnieje rowniez zadne naturalne prawo mowiace o tym, ze po miescie mozna #!$%@? tylko rowerem. Samochody to uprzywilejowana grupa? Czlowieku, cala gospodarka stoi na transporcie a wiec samochodach. Dzieki nim masz w ogole co jeść za
@monarchista:

badz laskaw odnieść sie do calosci, ktora ci nie pasuje i niszczy swiatopogląd ;).

ale do czego się odnosić?xD nagle samochodziarzom zależy na losie starszych i niepełnosprawnych? to czemu za każdym razem jak planowane są dodatkowe naziemne przejścia dla pieszych przy istniejących przejściach podziemnych lub nadziemnych jest kwik i skowyt samochodziarzy że po co to?xD

Samochody to uprzywilejowana grupa? Czlowieku, cala gospodarka stoi na transporcie a wiec samochodach.

tak, cała
@monarchista: wydaje mi się, że trochę zapędziłeś się w tym swoim motodzbanowym wnioskowaniu. Nigdy i nigdzie nie napisałem, że wszyscy mają rowerem. I nie mówię jak mają funkcjonować ci którzy rowerem nie chcą. Wyraźnie napisałem, że po co samochód, skoro rower wygrywa pod każdym względem. Wydaje mi się, że daję wybór: albo jedziesz jak pan rowerem, albo jak robak jedź jednokirunkowymi 3x dłużej niż rowerem. Poza tym, nie wiem, czy zauważyłeś,
Pobierz kry-kry - @monarchista: wydaje mi się, że trochę zapędziłeś się w tym swoim motodzban...
źródło: comment_1655463564eifUJeArGejiPkqKGwqnD9.gif
@monarchista: to ty robisz jakieś wynaturzenia, że rowerem to sobie można tylko na wycieczkę pojechać xD

jeżdżenie rowerem ma swoje plusy i minusy, tak samo jak jeżdżenie samochodem. jeździj czym chcesz, nic mi do tego.

widocznie większość (a przypominam mamy demokrację) nie ma problemu, że z centrów miast wyrzuca się samochody i stawia na zrównoważony transport, bo lokalne władze, które podejmują takie decyzje, są wybierane przez mieszkańców.
@CamusVevo: ehh.

ale do czego się odnosić?xD nagle samochodziarzom zależy na losie starszych i niepełnosprawnych? to czemu za każdym razem jak planowane są dodatkowe naziemne przejścia dla pieszych przy istniejących przejściach podziemnych lub nadziemnych jest kwik i skowyt samochodziarzy że po co to?xD


Dane mi pokaż na to, ze jest skowyt. Chetnie sie zapoznam.

tak, cała gospodarka stoi na tym że dojeżdżasz do roboty albo na pizzę przy rynku autem zamiast
@kry-kry: hahah no i wcale nie jest to ukladanie komus jak ma funkcjonowac XDDD czlowieku na jakim ty swiecie zyjesz, ze ta rodizna z dziecmi kazdego dnia bedzie nagle musiala #!$%@? tym rowerem z dziecmi w 3 kierunki. Daj spokoj naprawde.

Co do obrazka - NO KOLEJNA MANIPULACJA - ja #!$%@? wy nie rozumiecie tego na co patrzycie. Przecież każda z tych kolumn w gifie przedstawia zupełnie inne warunki. No to
@kry-kry: z pewnością to Melborun i te inne ogromne miasta mają przelozenie na polske.
Ale tu nawet nie o koszt chodzi tylko o to co dzieki temu transportowi sie dzieje. Nie ma o czym gadać, naprawde. Ograniczanie miejsca samochodom i ciągłe uprzywilejowania dla rowerzystów tylko obniżom poziom gospodarczy.
Ograniczanie miejsca samochodom i ciągłe uprzywilejowania dla rowerzystów tylko obniżom poziom gospodarczy.


@monarchista: co, #!$%@?, zrobiom?
Powinieneś pójść na jakąś konferencję transportową w Holandii i ich uświadomić. Umarliby ze śmiechu, ale to nie ma znaczenia, bo i tak w krótce umarli by z głodu, bo poziom gospadarczy zdechł im przez uprzywilejowanie rowerzystów xD