Wpis z mikrobloga

#szczury #szczur #gryzonie #nieproszonygosc #pytaniedoeksperta #szkodniki
Coś dostało się nam do domu i zostawia takie odchody. Pytanie co to może być??
Szczur ? Mysz to na pewno nie jest. Te odchody są większe. Od wczoraj ustawiliśmy kamerę, ale narazie nic nie wykryła.
Dodam, że nie wiemy też jak długo to jest w domu. Od wczoraj znaleźliśmy kilka takich odchodów. Sprawdzałam zapasy ( ma to miejsce w piwnicy) I są póki co nienaruszone. Odchody są znalezione tylko na podłodze.
Nie wiemy czego szukamy i jak to usunąć z domu.
lena_malena - #szczury #szczur #gryzonie #nieproszonygosc #pytaniedoeksperta #szkodni...

źródło: comment_1655457215HsmbGUCNHJjAcL0hXzAgQ5.jpg

Pobierz
  • 50
@lena_malena: Może szczur pozwiedzał twoją piwnice, doszedł do wniosku ze nie ma tam nic dla niego ciekawego i sobie poszedł.

ale jak bedzie trzeba zrobimy deratyzacje... bo szczur to cholerstwo, z którym nie chcemy mieć do czynienia


Nie panikuj.
@lena_malena: Mysz, nie znajdziesz jej, uwaliłem jedna wczoraj dopiero jak znalazłem drogę z piwnicy która wchodziła i z desperacji biegała po parterze

Kup zywolapke trixie i na przynętę wrzuć masło orzechowe, #!$%@? je uwielbiają. Dlatego zywolapke ze po zwykłej łapce #!$%@? mi biegała jak chciała

Tam gdzie jest najwiecej kup i w różnych miejscach przy ścianach za szafa itp poustawiaj lepy ratimor, ja #!$%@? złapałem właśnie na ten lep.

Przeraża mnie