Wpis z mikrobloga

@tei-nei: taki Maveric pokazał, że się da tylko tylko trzeba mieć kontrolę nad swoim produktem. Mnie rozwala jak w nowoczesnych filmach mamy babke żołnierza, co ma cechy mężczyzny bo ona nowoczesna kobieta itp itd a to kompletnie nie działa, czy te dzbany nie mogą przestudiować postaci Ellen Ripley z Aliena i na podobnej zasadzie tworzyć silne postacie kobiece. Tak samo jak disney dodał murzyna do SW, a potem sam aktor narzekał
@tei-nei:

co to ma być, laska nie umie zapolować na niedźwiedzia, ale mimo tego będzie badassersko latać z tomahawkiem i łukiem na ponad 2-metrowego predatora, uzbrojonego w działka laserowe i bomby xD


Tak, tak bo Dutch (Schwarzenegger) pokonał predatora z dzidy laserowej. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ehh jak to jest, że predator wyszedł wyszedł w 87' i każdy kolejny to padlina.


@reakwon: moja hipoteza to jakość obrazu i efektów specjalnych
Kiedyś aby film był dobry musiał zatrzymać widzą fabułą, bo efekty specjalne to był karton i farba XD
Teraz mamy ogromne budżety na efekty specjalne, filmy marvela niemal w całości zrobione na green screenie ale fabuła kuleje, od groma dziur fabularnych i nieścisłości.
Jasne, że takie rzeczy
@Herflik: Arnie musiał zastawiać pułapki wymagające użycia ogromnej siły, a potem walczyć wręcz, a i tak wyglądał przy predatorze jak suchoklates i dostał porządny #!$%@?. tutaj laska się zarzeka że umie polować i prawie ginie od spotkania z niedźwiedziem, co sugeruje że #!$%@? z niej łowca, ale jakimś cudem będzie umiała zapolować na predatora? nie wiem no, trochę beka, chyba że wymyślą coś przekonującego xD
@Jabby: w 1 części było dużo silnego chłopa żeby mogli te pułapki pozastawiać, Arnie też się tyle męczył pod koniec filmu. co ona sama zdziała, wykopie dół gołymi rękami z nadzieją, że pred do niego wpadnie? nie mam nic do tego, żeby walczyć indiańskimi metodami bo wyraźnie działają, tylko ciężko postawić Arniego wielkiego jak szafa obok laski 1,60 wzrostu i dać wiarę, że będzie miała jakąś szansę xD
tutaj laska się zarzeka że umie polować i prawie ginie od spotkania z niedźwiedziem, co sugeruje że #!$%@? z niej łowca, ale jakimś cudem będzie umiała zapolować na predatora?


@tei-nei: rozumiem, że widziałaś już film i znasz jego zakończenie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie wiem no, trochę beka, chyba że wymyślą coś przekonującego xD


Oby nie, bo po filmie "The Predator" już gorzej nie da się zgwałcić
rozumiem, że widziałaś już film i znasz jego zakończenie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Herflik: mogę przypuszczać, jak się skończy. chyba, że będą chcieli ciągnąć drugą część ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tei-nei:

co ona sama zdziała, wykopie dół gołymi rękami z nadzieją, że pred do niego wpadnie? nie mam nic do tego, żeby walczyć indiańskimi metodami bo wyraźnie działają, tylko ciężko postawić Arniego wielkiego jak szafa obok laski 1,60 wzrostu i dać wiarę, że będzie miała jakąś szansę xD


Może ktoś jej pomoże? Może wykorzysta już gotowe patenty/sprzęty? Może wykona pułapki wymagające mózgu a nie mięśni? Zobaczymy, ocenimy.
@tei-nei:

mogę przypuszczać, jak się skończy.


No tak. Przypominam sobie analogiczną sytuację, przed premierą filmu "The Dark Knight", gdzie fani DC pluli na Jokera w wykonaniu ś.p. Heatha Ledgera, (że nosi makijaż, że niedobrany aktor itd.) by potem walić sobie konia do jego kreacji po seansie i robić sobie cosplaye.

Nie wiem, jak się skończy film "Prey" ale, jeżeli boli was że mała Indianka jest w stanie rozwalić kosmicznego łowcę, to
@Herflik: ja już z góry gniję z tych wszystkich nowych pomysłów na stare franchise'y i nie mam nadziei na dobry powrót, bo co kolejny film (czy to Predator, czy Terminator, cokolwiek) to coraz gorszy. wolę się nastawić negatywnie co bym przynajmniej mogła się potem pozytywnie zaskoczyć gdyby jednak wymyślili coś dobrego, niż dawać kolejne szanse i liczyć że będzie dobrze, żeby się non stop zawodzić ( ͡° ʖ̯ ͡
@tei-nei: Ogólnie dla predatora to żadna zabawa przecież przylatywać i polować na tak prymitywne technologicznie osobniki. Arnold przynajmniej mógł stawić czoło to był fun ale zawodowy, wyszkolony zabójca przylatuje na obcą planetę polować na ludzi z drewnianymi łukami? Kumple by go wyśmiali. Poroniony pomysł na film no ale ocenię ostatecznie jak zobaczę...