Wpis z mikrobloga

  • 0
@KosmicznyPaczek najgorzej jak widzisz, że ktoś chce przejść na pasach, toczysz sie wolno, dajesz po heblach elegancko hamujesz do zera kultura, cywilizowany świat, pokazujesz wzrokiem, ze widzisz przechodnia i co? I typ Ci pokazuje ręka, żebyś jechał dalej xD. Aż się poddenerwowałem właśnie. I co kierowca ma zrobić, ruszyć? To typ da krok jednak do przodu. Czekać na bóg wie co?
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: To jest #!$%@? przepis, nie dość że naraża #!$%@? pieszych (UWAGA -tych #!$%@? co nie patrzą lewo prawo) to jeszcze wymusza na kierowcy zatrzymanie się, gdy nie jest to konieczne. Uwierz mi, że zachowanie szczególnej ostrożności przy przejściu wystarczy w zupełności. Wczoraj miałem taką sytuację, że dziewczyna zawrociła na pasach na przeciwległej dwupasmowej jezdni, bo zobaczyła chłopaka.
  • Odpowiedz
@Trusky92: miałem sytuację że zatamowało się na chwilę rondo bo na wysepce przy zjeździe dochodziła do pasów jakaś dziewczyna. Hamowanie po heblach, czekamy aż przejdzie a skubana doszła do pasów i zrobiła w tył zwrot xD cały czas gadała przez telefon, świetne miejsce sobie znalazła
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: kiedyś starsza baba się wypowiadała o nowych przepisach i narzekała, bo zawsze przed przejsciem mogła sobie odpocząć, bo jest stara i ciężko jej chodzić a teraz kierowcy się zatrzymują i musi dalej iść a nie ma siły.
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek stare baby lubią też stać i patrzeć jak pies sra. Oczywiście mój pies jak widzi taka stara babe to się nie zesra bo jak ma srac jak ktoś się na niego patrzy. Nawet psy potrzebuja komfortu ( ͡ ͜ʖ ͡). Ech. No a stoją żeby się prxypierd#lic o gowno. XD
Takie zachowanie zauważyłam u starych bab. To czy się sprząta te gowna czy nie , nie
  • Odpowiedz
@Trusky92: Zgadzam się z Tobą, że zachowanie ludzi którzy stoją przy przejściu jest totalnie powalone. Jednak w Polsce nie ma prawa aby zatrzymywać się na przejściu dla pieszych jeżeli ktoś stoi przy nim, musimy się zatrzymać dopiero w momencie gdy ktoś jest w trakcie wchodzenia na pasu (postawi nogę na pasach).
  • Odpowiedz
@Trusky92: Ten przepis jest bardzo dobry tylko p0lactwu sie w pale nie mieści że można jeździć bezpiecznie i w limicie prędkości po mieście.
Wszędzie gdzie jest ten przepis, to działa normalnie, oczywiście polaczki mają problem, a potem hlip hlip największa śmiertelność na drodze chyba w całej Europie, najwięcej wypadków. To wy jesteście zwaleni, nie przepisy. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Niestety nie robią tego tylko stare baby, ale też dużo młodych ludzi tak stoi. Jak tak dalej pójdzie #!$%@?ć prądem trzeba będzie wszystkich xD
  • Odpowiedz
  • 0
@KosmicznyPaczek skoro samo przebywanie koło przejścia przez pieszego oznacza że kierowca musi się zatrzymać, bo jak nie to mandat to tak samo podejście do przejścia i nie przejście przez nie przez pieszego powinno skutkować takim samym mandatem dla pieszego jaki może wyłapać kierowca.
  • Odpowiedz