Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki z #katowice #siemianowice szukam mechanika, ktory sprawdzi mi silnik w samochodzie po przeskoczeniu lancucha (,) Audi Q5 z 2009 roku 2.0 TFSI.
Mozliwe ze bedzie konieczna wymiana silnika, tak wiec wazne aby mechanik sie tego podjal jesli koszty remontu przekrocza wartosc nowego uzywanego silnika.

Macie jakichs mechanikow godnych polecenia? Jestem doslownie zdesperowany i w rozpaczy...
#mechanikasamochodowa #samochody
  • 12
@w__w: w audi lepiej to niz w oplach czy alfach z tego okresu wyglada? Tam pomimo lancucha ktory starczal na "cale zycie" to i tak trzeba je bylo robic co 100-120k prewencyjnie...
@w__w: i co z tego że łańcuch? To nie lata 90 że jak łańcuch to panie nic nie trzeba robić. Masz silnik chyba z najgorszego okresu dla tych silników a problem z rozrządem jest znany wśród użytkowników, chyba Coobcia rozbierali silnik i pokazywało z czym jest problem i na pewno podawali adres tego magika od silników TFSI. Brał Ci olej? A jak tak to w jakich ilościach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejwi996: Problem z olejem byl zrobiony na gwarancji przez Audi w Niemczech. Samochod nie bral kompletnie nic oleju, albo ilosci ktorych komputer nie byl w stanie odnotowac.
Niestety temat byl mi obcy - kupowalem samochod od pierwszego wlasciciela, wtedy mial 130k przebiegu, doslownie "pewny" pod kazdym wzgledem i nawet na chwile obecna stoi u mechanika, ktory go robil caly czas od zakonczenia gwarancji.