Wpis z mikrobloga

Ishowspeed to taki świr, że idealnie pasuje do freakfigtów!! W dodatku jest jednym z najpopularniejszych stremerów na świecie obecnie #boxdel jak chcesz podbić świat z #famemma , to weź speeda.
On ma konflikt z innym amerykańskim streamerem- Adin Ross to mogłaby być walka która rozwali internet. Można tez go zestawić np. z sobowtórem messiego XDD bo jak wiadomo jego ulubionym klubem piłkarskim jest cRisTa rOnAldo SUWI
#stream #youtube
Janek1916 - Ishowspeed to taki świr, że idealnie pasuje do freakfigtów!! W dodatku je...
  • 12
@pawel_kovalsky: on jest najpopularniejszym streamerem na youtubie i robi największe dymy, więc sklej dupę boomerze i hejtuj 8,5 mln ludzi którzy go subskrybują i 70 tys które jest codziennie na lajwie.
Chyba chcesz nudziarzu oglądać ferrari vs polak 30 i charakternego kubańczyka z malczyńskim, jeszcze piątą walkę dubiela, nitra i kociołek na arenie w Gliwicach czy innym gdańsku.
Boxdel mówił że FAME chce zrobić galę międzynarodową, więc mają idealnego zawodnika, bo
@pawel_kovalsky: ... Jest dobry zawodnik dla fejmu, skoro chcą robic międzynarodową galę, więc o tym piszę.
A to oddanie murzynom, to już wystarczy że pokazała twoja stara, więc ja już nie muszę.. może ty dochowasz tradycji rodzinnej, jak podrośniesz. Naprawdę, tyle wystarczy...
@pawel_kovalsky: jprdl już ci miałem odpowiadać, bo zobaczyłem, że jednak umiesz mówić ludzkim głosem, a teraz znowu się popisałeś, więc spie**alaj.
Tak wgl to tamten wpis o speedzie miał 15 plusów, ten ma 3, więc są ludzie którzy się ze mną zgadzają.... a takim pajacykom jak ty, nie muszę odpowiadać, ani nic udowadniać...
a wspomnienia ze swoim chłopakiem, zostaw dla siebie, bo nikogo to nie interesuje, ewentualnie idź na jakiś tag