Wpis z mikrobloga

Witajcie, jestem wysoko wrażliwa osobą, mam 17 lat a 18 będę miał w marcu dokładnie 3 marca. Cierpię jak zbity pies, nie wiem co ze sobą zrobić mam depresję i jestem zbyt wrazliwy, nigdy się w życiu nie cieszyłem wszyscy mnie meczeli nawet w szkole, ale żebym to wszystko napisał linijek by tu brakło, byłem u psycholożki która kazała mi wchodzić na tiktoka i się cieszyć z małych rzeczy, olałem kompletnie tą psycholog, każda mówi co innego a ja nawet boję się wstać i powiedzieć cokolwiek do kogokolwiek bo zawsze dostaje w pysk, inni kreują życie w internecie a ja chce tylko powiedzieć wam, że cierpię i nie jest to wykreowane a wylewam z siebie morze łez, każdy jeden. Banda gnoji idzie ulicą z żenującym rapem z głośnika i się śmieją ze mnie zaczepiając mnie mimo że nie znają tak jakbym miał napisane #!$%@? na czole. Nie miałem ojca od początku życia a matka zmarła na raka jak miałem 13 lat, zostaje pod opieką wuja i cioci. Każde niemiłe słowo boli jak cierń wbijany w ranę i sypane solą, czy jest sens życia jakiś?? Czy to tylko fikcja i za parę lat też umrę jak matka??, mój dziadek zmarł rok temu też na raka, tylko ze odbytu. Cud że nie myślę o samobójstwie i nie mam nerwicy, czy grozi mi rak?? Czy już jest koniec?? Czy dostanę odpowiedzi w stylu #!$%@? i jesteś ciężarem?? Nikt nie ma dla mnie litości więc ja sam zaczynam nie mieć do siebie, ludzie się dobrze bawią i cieszą z życia a ja płaczę .

#pomocy #depresja #przegryw #smutnazaba #sadge #smutek #zycieismiercwszystkie
  • 30
@Mamut_z_wiertlem za parę(naście) miesięcy tych ludzi nie będziesz nawet na co dzień widywać, musisz po prostu uwierzyć w siebie (jakkolwiek to brzmi) i uzgodnić sam ze sobą jakiś plan co zrobisz żeby zapewnić sobie przyszłość, i co przewidujesz w tej przyszłości, a co nie.

Sam o sobie mogę powiedzieć, że miałem mierne perspektywy ale żyję z wielkim TBW na to co było wcześniej
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@EstebaN1: @LudzieToDebile @Runaway28 @farbowanylisek @guts-purek @Tata_Kasi @zielono_mam_w_glowie @look997 @john_transvolta @DzonySiara Dziękuję za plusy i odpowiedzi, czekam na lepsze życie może się uda, i tak wiem więcej niż inni. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak na ich mózg działa np tiktok psycholożkę zgłosiłem ale to nic nie da, z pacjentów ma na makijaż i paznokcie, ale mimo tego dziękuję jeszcze raz, liczyłem na cięgi ale jednak można bez. Dziękuję
@Mamut_z_wiertlem:

byłem u psycholożki

Nigdy nie chodź do psycholożek jeśli jesteś mężczyzną. To podstawowa zasada. O ile do dobrej psycholożki (a takich jest bardzo mało) może ewentualnie iść kobieta, to mężczyzna straci tylko czas i pieniądze. Naprawdę, to jest prosta zasada facet -> psycholog.

która kazała mi wchodzić na tiktoka

Aż nie wierzę co czytam. Zrobiłeś tu błąd i chciałeś napisać "zabroniłą mi wchodzić na tiktoka" czy faktycznie kazała wchodzić? Absurd.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Runaway28: #!$%@? się w łeb, jak Ci gorzej. @Mamut_z_wiertlem Nie za ciekawie. Jeśli oczywiście to nie bait. Byłeś gnębiony w szkole, a więc nie jesteś dynamiczny, masz kiepski temperament. A jak jest z wyglądem? Jeśli też nienajlepiej, to o babie również możesz zapomnieć. Także - jeśli do tego czasu nie miałeś życia pozaszkolnego, to już bye, bye... Jedyne światełko w tunelu, że masz jakieś umiejętności ścisłe i będziesz pracował w IT,
ok jeśli to nie zarzutka to posłuchaj mnie teraz bardzo uważnie:
JESTEŚ WARTOŚCIOWĄ OSOBĄ, tak po prostu, nie musisz na to "zasługiwać", zwyczajnie (dopóki nikogo celowo nie krzywdzisz to) JESTEŚ WARTOŚCIOWĄ OSOBĄ, koniec, kropka. Wbij to sobie do głowy, zinternalizuj i nigdy nie dyskutuj z tym przekonaniem, tak po prostu jest, JESTEŚ WARTOŚCIOWĄ OSOBĄ I ZASŁUGUJESZ NA DOBRE RZECZY.

@Mamut_z_wiertlem:
@Mamut_z_wiertlem tez mam urodziny 3 marca, piona. W wieku 18 lat siedziałem przy komputerze od świtu do nocy, 60 kg wagi. W tym wieku postanowiłem też pójść na siłkę, +30kg i bicki jak baniaki zmienia trochę jak ludzie cię traktują ( ͡º ͜ʖ͡º) może warto spróbować? Oczywiście jest to długi i trudny proces ale chyba masz czas