Wpis z mikrobloga

Witajcie, jestem wysoko wrażliwa osobą, mam 17 lat a 18 będę miał w marcu dokładnie 3 marca. Cierpię jak zbity pies, nie wiem co ze sobą zrobić mam depresję i jestem zbyt wrazliwy, nigdy się w życiu nie cieszyłem wszyscy mnie meczeli nawet w szkole, ale żebym to wszystko napisał linijek by tu brakło, byłem u psycholożki która kazała mi wchodzić na tiktoka i się cieszyć z małych rzeczy, olałem kompletnie tą psycholog, każda mówi co innego a ja nawet boję się wstać i powiedzieć cokolwiek do kogokolwiek bo zawsze dostaje w pysk, inni kreują życie w internecie a ja chce tylko powiedzieć wam, że cierpię i nie jest to wykreowane a wylewam z siebie morze łez, każdy jeden. Banda gnoji idzie ulicą z żenującym rapem z głośnika i się śmieją ze mnie zaczepiając mnie mimo że nie znają tak jakbym miał napisane #!$%@? na czole. Nie miałem ojca od początku życia a matka zmarła na raka jak miałem 13 lat, zostaje pod opieką wuja i cioci. Każde niemiłe słowo boli jak cierń wbijany w ranę i sypane solą, czy jest sens życia jakiś?? Czy to tylko fikcja i za parę lat też umrę jak matka??, mój dziadek zmarł rok temu też na raka, tylko ze odbytu. Cud że nie myślę o samobójstwie i nie mam nerwicy, czy grozi mi rak?? Czy już jest koniec?? Czy dostanę odpowiedzi w stylu #!$%@? i jesteś ciężarem?? Nikt nie ma dla mnie litości więc ja sam zaczynam nie mieć do siebie, ludzie się dobrze bawią i cieszą z życia a ja płaczę .

#pomocy #depresja #przegryw #smutnazaba #sadge #smutek #zycieismiercwszystkie
  • 30
Banda gnoji idzie ulicą z żenującym rapem z głośnika i się śmieją ze mnie zaczepiając mnie mimo że nie znają tak jakbym miał napisane #!$%@? na czole.


@Mamut_z_wiertlem: to jest #!$%@? najbardziej fascynujące - ciekawi mnie czy coś takiego spotyka wszystkich, że normiki idące w grupie szukają zaczepek do wszystkich, czy trzeba spełniać jakieś kryteria. Jak byłem młodszy to zdarzało mi się że tak miałem, w sumie teraz jak jakichs najebusów
@Mamut_z_wiertlem: No to nie wchodź, ani na TikToka, ani więcej do tej psycholoszki. Znajdź jakiegoś psychologa faceta, najlepiej trochę starszego, bo tacy zazwyczaj mają więcej doświadczenia i są po prostu lepsi od tych młodszych.

Chodzenie do kobiety psycholoszki tylko może Ci zaszkodzić, niestety.
@Mamut_z_wiertlem: Nie każdy rozumie, że jest. Nie każdy rozumie, że myśli. Wielu myśli, że rozumie. Nie każdy rozumie, że mówisz i masz. Tak rapował Sokół, wie co mówi uwierz w siebie bo nikt inny za ciebie tego nie zrobi
PS.Nie masz żadnych swoich zdjęć w galerii i nie robisz sobie zdjęć dla innych / dla siebie