Wpis z mikrobloga

#gry #xboxseriesx #ps5

Świetny materiał, który pokazuje, że coś bardzo złego dzieje się w branży. Ta generacja konsol to jest jakiś żart, to co robi sony to jest czyste lenistwo - remake, remastery, robienie ciągle tych samych gier. M$ kupił tyle studiów a brakuje jakiś sensownych zapowiedzi. Prawie dwa lata minęły a dalej nie ma nextgenowych gier. Ciągle coś jest przekładane, gry na premierę bardzo niedopracowane. Brak pomysłu na fajne gry, lenistwo studiów.
LateNever - #gry #xboxseriesx #ps5

Świetny materiał, który pokazuje, że coś bardzo...
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Menszykovsky: wspominam, bo OP gada o kupieniu tylu studiów MS, a brak zapowiedzi. No nie wiem gurwa, chyba te studia produkują to co siedzi u nich na warsztatach od x lat. Zupełnie mnie nie obchodzą te gry, po prostu to #!$%@?. Tego ActiBlizzarza to MS nawet nie zakończył procesu przejmowania.

A gracze mają teraz zajebiste lata, ale to moja opinia. Gry AAA od Sony (top), peak From Software, gry indie, gry
  • Odpowiedz
remake, remastery, robienie ciągle tych samych gier.


@LateNever: Bo na rynek wchodzą co rok nowi gracze i te reedycje są kierowane do nich, a nie do starych graczy.
  • Odpowiedz
Ta generacja to żart, klasyk.


@Theos: akurat ta generacja to żart, tylko na wszystkich platformach.

z najlepszą ofertą singlową AAA ostatniej dekady


XD gry robione z Excela, żadnej innowacji. Jedyną serią jaką Sony ma i dla której warto było kupić konsole to GoW, choć ten najnowszy też już jest jakiś taki bezjajeczny na tle oryginalnej trylogii.
  • Odpowiedz
akurat ta generacja to żart, tylko na wszystkich platformach.


@BQP: Tak samo uważam, zobacz że każda generacja konsol, wyróżniała się tym że skok w grach jeśli chodzi o grafikę był bardzo duży. Ale od PS4 już coś nie pykło, dostaliśmy w zasadzie to samo co na PS3 tylko z lepszymi teksturami i wyższą rozdzielczością ¯\(ツ)_/¯
Przy PS5 mamy to samo co na PS4 tylko że w wyższej rozdzielce i 60
  • Odpowiedz